Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes társkereső oldalakról? Esetleg valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nekem összejött,de sokaktól hallom,h már évek óta ott keresgélnek(F), és semmi. Arról meg nem is beszélve,h sokan el se mentek a megbeszélt randikra. Szerintetek mennyi az esélye annak,h így kialakulhat egy normális kapcsolat?

L


2012. jan. 3. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm is neten ismerte meg a barátnőjét. 1 éve vannak együtt.


Nagybátyám szintén neten ismerte meg a barátnőjét, ma már a felesége és árpilisra várják a közös babájukat.


Szólva családba marad. Lehet nekem is összejön egyszer :D

2012. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki okosan keres párt interneten, és hajlandó tényleg időt és energiát szánni rá, az talál is előbb-utóbb.


Barátnőmnek eddigi legnormálisabb, legkiegyensúlyozottabb kapcsolata úgy alakult ki, hogy iwiw csajok és pasik alkalmazásán át találtak egymásra.

2012. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is iwiw csajok és pasikon ismertem meg a barátom, vagyis, ő 'talált' meg engem:)
2012. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én a randihely.hu társkereső oldalon ismertem meg a férjemet.

több mint másfél éve vagyunk együtt, és jövő héten leszünk 1 hónapos házasok


nekem bejött:) viszont előtte volt több próbálkozásom ami sikertelen volt. csak türelmesnek kell lenni. fél évet voltam fent amikor megismerkedtünk, és a második randink után már töröltem magam , ő pedig az első után.:)


25/N

2012. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szija! Én júliusba ismerkedtem össze egy fiúval és hozzáteszem én írtam rá, jan. 17-én leszünk fél éve együtt és imádjuk egymást, neki én vagyok az 5. barátnője, de azt mondta egyiket se szerette még ennyire, mint engem, és tényleg egy igazi "lovag" ha fogalmazhatok így. A parom.hu-n ismertük meg egymást, majd msn-eztünk és most már egy hetet is alig bírunk ki egymás nélkül...ő 20 éves most. Én úgy gondolom nem olyan rossz a társkereső, de ajánlani azért senki nem ajánlom. 16/L
2012. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én az iooo.hu-n ismertem meg a barátom, már több mint 2 és fél éve együtt vagyunk. Picit furi ez az internetes társkeresés, de én ajánlom mindenkinek mert végülis eredményes! :)
2016. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én társkeresőn ismertem meg a leendő férjemet, márciusban lesz 5 éve, hogy együtt vagyunk.


Kell hozzá kitartás, motiváció, humorérzék, szerencse, és megfelelő taktika is, hogy valaki sikeresen találjon társat interneten. Szerintem ezek mind, együtt szükségesek hozzá.

2016. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!