Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megcsalt? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt? Miért nem vallja be?

Figyelt kérdés
Fél éve járok a barátnőmmel. Azt tudtam, hogy egy komolyabb kapcsolata volt előttem akibe szerelmes volt ezt meg is sínylette mikor vége lett (a srác kidobta egy másik nőért) Miután összejöttünk beszélgettünk a régi kapcsolatokról és Ö váltig állította, hogy neki csak egy szerelme volt előttem. Aztán nem rég egy gépet használtunk és nézegettük a fotókat a régi msnes beszélgetéseinket és akkor láttam egy ismeretlen fiú nevet. Megnéztem és egy sráccal beszélgetett ott már az első pár oldalon voltak olyanok, hogy szeretlek és hasonlók de nem foglalkoztam vele gondoltam régi dolog be is zártam. Most két héttel később eszembe jutott és megnéztem nem titokban Ö is ott volt. Megkérdeztem ki az mert nem hallottam még róla erre az volt a válasz, hogy nem emlékszik rá. Akkor gondoltam, hogy rég volt de a közepe felé le vannak dátumozva a beszélgetések és mind ez az előtt volt egy héttel, hogy mi ketten összejöttünk és azután még van vagy 50oldalnyi beszélgetés. De váltig állítja, hogy nem emlékszik és, hogy alattam nem volt senkije. Én sajnos már nem tudok hinni neki :( Mit tegyek?
2009. aug. 27. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:

De ami a legjobban elszomorít, hogy ugyanúgy becézte mint engem és neki is ugyanazokat írta mint amiket nekem mondott, hogy egy év után Ö az aki igazán boldogságot vitt az életébe :(

A többi talán nem is fájna annyira csak ezek a dolgok :(

2009. aug. 27. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Én dobnám egyből. Ha valóban szeret, akkor a szakítás után jelzi és akkor át lehet gondolni a dolgokat.
2009. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha engedte h megnézd akkor nem lehet annyira komoly.. ha csalna akkor vagy eltüntetné a "bizonyítékot" vagy azt se engedné h megnézd a beszélgetéseit.. minden estere mond el neki h te mit érzel.. kérdezz rá h miért mondja neked ugyanazt mint annak a másik csávesznak...mond el h neked ez milyen érzése.. és h csalodtál benne.. akkor talán koppan kicsit és észhez tér.. sok sikert és kitartást:)
2009. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeken mind mind túl vagyunk de csak azt hajtogatja, hogy nem is emlékszik rá :(
2009. aug. 27. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
hülye kifogás h nem emlékszik rá. Ugyanmár!Ha becézgette és írta h szereti akkor ne már h nem emlékszik rá. Hazudik, ez tiszta sor. Ha már ilyenbe hazudik...
2009. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyesmi nálunk is előfordult...párom részéről...mindig kérdeztem tőle, h ez ki volt? - jártál-e vele..stb...stb... msn-en is kérdzetem kijjez? - nem tudom, nem emlékszem rá.. Hülyeség tudom jól, pedig ezek 1.6 év előtti dolgok..és aztán beugratás képpen, kérdeztem, h ki volt az? ... jéé..3 ée volt, és emlékezett rá...meg írta a csaj, h ismeri, meg jót dugott vele, de persze nem alattam..és akkor mondja, mikor mondom neki ezeket, h jaah.. a volt barátnőm volt..tehát hazudik :S szóval, tegyél pontot a végére...tény, ha már ilyen apróságban hazudik...később mi lesz? ha nincs-e még valami más is...
2009. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!