Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem vallja be ha megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vallja be ha megcsalt?

Figyelt kérdés
A barátommal közel 2 éve vagyunk együtt. Sok botlása volt, de tudtommal csak pénzügyileg(szeret játékgépezni). Viszont ezen kívül több furcsa dolga is volt(hirtelen bent akart maradni 16 órázni a munkahelyén, eltünedezett otthonról még én dolgoztam...) Számtalanszor elmondtam neki, ha valami netán lenne vagy alakulóban van valakivel esetleg tetszene neki valaki mondja el! Legyen őszinte velem! Jobb a békesség. Erre ma megkérdeztem, hogy az előző barátnőjét mikor megcsalta(mert többször +tette vele) és kitudódott valami mit mondott neki? Tagadta azt is, egyszer nem vallotta be neki mit csinált! Én nagyon félek tőle, hogy nekem is hazudik és ha megölnék se mondaná el! Ez mért van? Mért nem meri bevallani! Holott én meg vagyok győződve róla, hogy már nem 1szer megtette!!
2010. dec. 3. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
remélem mindig megcsal aztán felcsinál téged és elhagy. de te még akkor is utána szaladnál :D
2010. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked teljesen elmentek otthonról!


Rettenetesen szereted ezt a pasit és ebbe fogsz belehülyülni, nem fogod tudni elhagyni ha csak ő nem hagy el téged.

Ha így folytatod teljesen tönkre fogsz menni ebben a kapcsolatban.

2010. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisnita ***** válasza:
100%

De mért engeded?? Könyörgöm ha engem megcsal a párom és tudom, hogy nem szeret és azért csalt meg mert nem vagyok neki elég jó akkor én megyek jobbra ő meg balra. Minek húzni egymás idejét???

Hidd el hogy találni fogsz egy olyan pasit akinek csak te kellesz és nem fog megcsalni! Lehet, hogy nem a jövőhéten találod meg, de akkor mi van? Még mindig jobb egyedül lenni mint egy olyan férfi oldalán aki semmibe vesz, lábtörlőként tekint rád és kitudja hány nővel csal. Ébresztő!!!

És hogy mért nem mondja el?? Hát mert tudja, hogy te fix vagy neki, készpénznek vesz téged, tudja, hogy tudod hogy megcsal és ennek ellenére is csinálja mert tisztában van vele, hogy melletted ezt is (meg még kitudja miket) megtehet. Mondom, hogy semmibe nem néz téged...

Rögtön dobd ki!


És remélem nem bántottalak meg!

2010. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, amiről nem tud az ember az nem fáj. És szerintem ezért nem mondja el senkinek ha megcsal valakit. Úgy gondolja h minden úgy megy tovább ahogy eddig is volt. Valahogy lekéne buktatnod és igazából elhagynod.

18/L

2010. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!