Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Jó pont" ha a partnered...

"Jó pont" ha a partnered vallja be, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Csókolózott egy másik nővel.Jelent ez valami pozitívat,lehetséges bízni benne ezek után?Persze,én ismerem a saját érzéseimet,de mégis,hogy vélekedtek erről?
2011. jún. 28. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mintha tagadná, az egyszer biztos. Mivel velem még nem fordult elő ilyen, fogalmam sincs, hogy reagálnék rá... sztem körülményektől függ...
2011. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó pont,de csak azon változtat,hogy milyen képpel fogok rá visszagondolni...Mert a lényegen nem változtat:ha megcsalt,akkor vége mindennek.
2011. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó pont, hogy bevallja, mert legalább nem vesz hülyére. Ettől függetlenül én szakítanék vele, mert úgy gondolom, ha már másra tud nézni, akkor nem szeret eléggé: az érzései elmúlásáról viszont nem tehet, biztos rossz lenne, de harag nélkül próbálnék továbblépni.
2011. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jó pont.

Lehet, csak a lelkifurdalásán akar enyhíteni.

2011. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom,de a párom váltig állítja,hogy nincs mitől tartanom.Az eset még januárban történt,áprilisban mondta el.A kisfiunkra esküdött,hogy semmi okom a féltlkenységre...Nem tudom....Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 28. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi okom a féltékenységre"


Ez most komoly? Csókolózik egy másik nővel és azt mondja,hogy ne legyél féltékeny?

Ott csapnám meg helyben az biztos.


A párom körül legyeskedett egy kis csitri...ha bepróbálkozott volna a páromnál,akkor tuti,hogy nem lett volna jó vége.Erre a párom mondta,hogy nincs okom a féltékenységre,mert nem az este és engem imád.Ennél a szituációnál jobban hangzik ez a mondat,mint a te párodnál.


Az biztos,ha az én párom egyszer megtenné,az biztos,hogy megmérgezné a kapcsolatunkat.Ha meg bocsátanék,akkor is ott mardosna a tudat,hogy ezt tette velem és a kétség gyötörne,hogy mikor tenné meg újra.És ezek után nem lenne az igazi ez a kapcsolat.


Az,hogy a fiatokra esküszik a legcsúnyább dolog...

2011. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálam egy hajszálnyival sem "jobb", mint ha titkolná... a tényeken ez már nem változtat semmit.......
2011. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó pont? Ezek után? Olyan mindegy már, hogy jó ponttal, vagy rossz ponttal rúgom ki.
2011. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha bevallja akkor 90%-ban haragszom rá, ha nem akkor 100%. És valószínű kapcsolatmegszakítás lesz a vége.
2011. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

inkább ne vallja be. pláne ha csak futó dolog volt. ha komolyan gondolja a másik nővel, akkor lépjen, és éljen velem hazugságban.


úgy gondolom, egy hosszú kapcsolatban érdemes túllépni az ilyesmin.

2011. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!