Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Miért mindíg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért mindíg az ilyen fulcapes csőnadrâgos fiúkra buktok? Mért mindíg ők a "cukik"? elegem van h engem mindig lenéznek. Magam alatt vagyok. Jó lenne ha ezeket vkivel meg tudnám beszélni.17/f

Figyelt kérdés
:(
2013. jan. 6. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts
2013. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Burkoltan privát üziket vár csinos csajoktól ;)
2013. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha te ilyen nagy darab srác vagy, akkor olyan lányokat keress, akik az idősebbnek kinéző fiúkra buknak. Ezek a lányok általában komolyabbak és jó tanulók meg csendesek, a divatb.zi buta lányokat meg hagyd meg a páwáknak.

Én is páwa vagyok alkatra meg cukinak, aranyosnak neveznek a lányok, de pont azért, mert nem öltözem divatb.zisan meg pénzem sincs ilyen göncökra, így csak a visszahúzódóbb, kevésbé szép lányok vesznek észre, de ők többet is érnek, mint a szép, de buta lányok. ;)

2013. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. én már falra mászom az emo-soktól, páwáktól stb... legyen férfias és elegáns. igazából kezdem megérteni miért nem járok korombeli fiúkkal...

16/L

2013. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jajjj ne sajnáltasd már magad...-.-" mert ők legalább tesznek azért hogy kinézzenek valahogy...jó nem azt mondom hogy b*zisan kell öltözni stb..de ha full igénytelen vagy, ne várd el hogy szép lányok észre vegyenek!! :D
2013. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok igénytelen.de nekem nem jön be az a stílus h csőnadràg..az olyan.nem jo.ink bő ruha. de..azért kérdem ezt mert érdekel.nem sajnàltatni akarom magam. de eddig köszi a vàlaszokat
2013. jan. 6. 23:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezeket a csőnadrágos emos, páwa, metroszexuális gyökereket kellene begyűjteni és egy nagy robbantás kíséretében eltüntetni...
2013. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ott a pont!
2013. jan. 7. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az üresfejű libákat is. NA jóó..meg az összes újpestdrukker lila majmot..!
2013. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, jelenleg egy olyan csaj szeret engem, akinek korábban csak a páwák jöttek be, énmeg full Rocker vagyok, szóval... :D
2013. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!