Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez miért van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? Lehet hogy semmi értelme nem volt megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a párom vagy a tv-ben látott vagy a mhelyén dolgozó nőket ajnározza dícséri itthon egyfolytában ami marha rosszul esik mert én meg alig kapok egy kis bókot.Ami még nagyon zavaró hogy amit én javaslok vagy tanácsolok ,ötletet adok azt többnyire nem fogadja el de ha a munkahelyén kapja, azt elfogadja .Teljesen úgy érzem mintha hülyének nézne,tavaly is pl-ul vettünk kályhát,hütőt közösen és utána tudtam meg hogy félre kacsintgatott de megpróbáltuk újra kezdeni.
2013. jan. 6. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár volt megbocsájtani.
2013. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kár volt... Megszívtad...
2013. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tök fölösleges volt...
2013. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-ke ,igen megszívtam ahogy te irtad.De lehetne úgy is írni talán,hogy hibáztam vagy hasonló nem ?! Nem valami bő a szókincsed! Te sose hibázol igaz?!Te magad vagy a tökély.Jé ,ime lássátok itt van egy teljesen hibátlan ember!
2013. jan. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!