Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel pár hónapja járok, de mivel nagyon messze lakunk egymástól,így viszonylag ritkán találkozunk. Szerencsére mindennap tudunk beszélni telefonon (legalább egy órát szoktunk), de találkozni csak két hetente van lehetőségünk.

Volt egy hosszabb kapcsolatom és azt a srácot szinte mindennap látom. Nagyon sok dolog emlékeztet rá, de szeretném már elfelejteni. Az új sráccal nagyon jól kijövök, sose vitázunk, vicces, kedves, aranyos és vonzó.

De a találkozók elején mindig olyan furán érzem magam (nem izgulok, hanem olyan szokatlan) Amikor találkozunk nem értem, hogy miért is akarok egyáltalán vele lenni. Én egyedül is ellennék, de ez az érzés kb egy fél óra után elmúlik. Addig nagyon pocsék és legszívesebben akkor hazajönnék..

Úgy érzem nem szeretem annyira Őt, mint fordítva, ami kicsit zavar és ezt Ő is érzi.

17/L 23/F


2013. jan. 6. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
azt a szokatlan érzés úgy hívják hogy lelkiismeret furdalás
2013. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért lenne lelkiismeret furdalásom mert úgy érzem nem vagyok elég jó? és nem szeretem 100%-ig?
2013. jan. 6. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem most rögtön felejtsd el azt, hogy nem vagy elég jó. Valaki részére pont a legjobb vagy. 17 évesen nem biztos, hogy már megtaláltad azt a valakit. Egy ilyen fiatal lánynak az ilyen távkapcsolat amúgy sem a legjobb állapot.

16 évesen még én is azt gondoltam, hogy megtaláltam a férfit. másfél év kellett, hogy rájöjjek, hogy nem ő volt.

Ha kétségeid vannak a szerelemről, akkor nem biztos a dolog. A közeledben is lehetnek érdekes srácok.

Az én véleményemre nem gondolom, hogy szakítani kellene vele, csak gondolkozzál el rajta. Jó ez neked?

2013. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a szokatlan érzés arra utal, hogy ritkán látod. Amúgy hiányzik? Ha nem találkoznál vele többet, akkor az milyen lenne? Várod a vele való találkozásokat?


Ezeket kell magadban megtanakodni.


Ha az elején pocsék vele lenni, az elég szarul hangzik. Ez mit jelent pontosan?

2013. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, sokat segít és olyan dolgokat tudok megbeszélni vele, amiket mással nem. Vicces, okos és művelt srác. Hasonló elképzeléseink vannak a jövőt illetően. Soha nem csalnám meg, de azt hiszem várok egy picit, ha ez a bizonytalanság marad, komolyabban foglalkozok majd ezzel az üggyel.
2013. jan. 6. 10:48
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy hiányzik? - Igen nagyon

Ha nem találkoznál vele többet, akkor az milyen lenne? - Elég borzasztó, de őszintén talán idővel megszoknám.


Várod a vele való találkozásokat? - Várom, de nem sürgetem a találkozókat.



Ha az elején pocsék vele lenni, az elég szarul hangzik. Ez mit jelent pontosan? - Épp ez a baj, hogy én sem tudom. Feszélyezve érzem magam, de nem azért mert izgulok, hanem...

2013. jan. 6. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!