Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsetek. Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsetek. Ti mit tennétek a helyemben? A barátom azt kéri tegyem le a cigit érte, de ha én cserébe kérek valamit, ö azt bezzeg nem teszi meg értem, és emiatt veszekszünk.

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 18:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Én azon csodálkozom hogy a 8 általánost letudtad tenni, és az is látszik hogy a helyesírási szótárat is sikerült.
2013. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Elírtál valamit? Oké, akkor lássuk:


Segicsetek - Segítsetek

helyembe - helyemben

ö - ő

negativ - negatív

megprobálom - megpróbálom

éretségi - érettségi

elirhatsz - elírhatsz

teis - te is

Mondatot nagybetűvel kezdünk, vesszőket kitesszük a megfelelő helyre.


Csókoltatlak az érettségiddel együtt. :)

2013. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Azért érdekes ez a mai világ,hogy az emberek állandóan a bajt keresik egymasban es piszkalkodnak ahol csak lehet.. mire jo ez? most kijavitottad ot mostmár nyugodtabban fogsz tudni aludni?-.-... senki sem tokéletes en csak annyit mondok. en is sokszor hibázom, de kit erdekel???? mindenkivel megesik.. emberek vagyunk mindnyajan.. ja es amugy is ez az oldal nem arrol szol hogy ki mijen hibatlanul tud irni,hanem tanacsokat adunk egymasnak, ugyhogy ennyi. tovabbi szep estet. :-)
2013. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Hát ti ketten nyugodtan össze is jöhettek. :D
2013. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ha eddig nem esett volna le neked Van barátom -.-...
2013. jan. 4. 19:38
 16/18 anonim ***** válasza:
22%

"negativ kommenteket nem kérek.. nemtudom hogy mi lenne helyes"


Ez nem kívánságműsor!


Tanulj meg helyesen írni, vegyél egy helyesírási tankönyvet a bagó helyett!

2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

szerintem a kérdésben nem az áll h milyen a helyesírásom vagy hasonló.!! nem tudom mi a jó nektek ebbe hogy kritizáltok mindenbe.

am kérdező én annyit mondok hogy ha ezt kéri akkor annak biztos nyomós oka van. lehet h ennyire félt téged hogy valami bajod lesz tőle. pl. tüdőrák vagy akármi hisz tudhatod h nagy az esélye főleg fiatalon... és nem szeretne elveszíteni téged. én szerintem üljetek le beszéljétek meg higgadtan hogy leteszed a cigit. ha a barátod is cigizik akkor úgy hogy egyszerre tegyétek le!!! akár mennyire is nem szeretnéd letenni próbáld/próbáljátok meg minél hamarabb amíg nem lesz ez miatt egy nagyon komoly összeveszésetek..!

2013. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
előző válaszolóval egyet értek!!! mi a párommal nagyon szerettük egymást! cigiztünk mind a ketten de ő leszerette volna tenni. én nemakartam. veszekedtünk sokat ez miadt. hiába mondott vmit vagy megeggyeztünk valamibe megszegtem. és nagyon érzékenyen fogadott mindent. aztán felhozta azt hogy eggyüt tegyük le. nem mentem bele. megint veszekedés volt. én mindent elrontottam ezel ugyanis a kapcsolatunk az idő múlásával ez miadt egyre csak rosszab lett. szakitottunk. szerintem tedd le ha tényleg szereted és képes vagy ilyen áldozatot hozni érte!
2013. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!