Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak ha sokat veszekszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ha sokat veszekszünk? Ti mit tennétek? 18L

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Sose volt teljesen felhőtlen a kapcsolatunk, de csak olyan vitákból állt (és az is ritkán), amin röhögtünk később. Mostanában viszont folytonos feszültség van, veszekszünk állandóan, nap nem telik el úgy.

Próbáltuk tiszta lappal egy alapos beszélgetés után újrakezdeni, pár hétig jó volt, most megint ez.

Alapból stresszes vagyok, nem bírom még ezt is:/ Viszont NAGYON szeretem.

Tudom nem tudjátok megválaszolni, én arra vagyok kíváncsi voltatok-e már ilyen helyzetben, mit tettetek. Hátha valaki rávilágít arra amit nem látok, és segít dönteni..

Köszönöm!


2012. dec. 5. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén erre milyen választ vársz? Fogalmam sincs hogy milyenek vagytok, mi miatt veszekedtek stb.
2012. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem azért ne szakíts, mert sokat veszekedtek....talán azt mondod, hogy ez rossz....de a veszekedés annak a jele is lehet, h legalább érdekel téged a másik...persze az nem OK, ha minden apróság miatt egymásnak ugratok, de ha vannak nézeteltérések az természetes, bizonyos szintig még jó is...


Azért a történethez tudnunk kellene, hogy ezek a veszekedések mikről szólnak, mi miatt vannak? (mert ez azért nagyon nem mindegy....pár példát mondhatnál)

2012. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanez a szitu volt velünk is, egészen múlt hétig. 21 hónap lett semmissé. Nálunk is voltak kisebb viták, nem vettem őket komolyan. Aztán egyre több vita, unalmassá vált. Semmit nem csináltunk. Se szex, se csókolózás, semmi. Még több vita, ő kiszeretett belőlem, szakított velem. Kértem, kezdjük újra, tiszta lappal. De amikor látod rajta, hogy már nem jelentesz neki semmit, és nélküled már többet mosolyog mint veled. Na akkor van vége. Remélem, nektek helyrejön minden :)

2012. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a barátnőmmel nagyon sokszor veszekedtünk apró dolgokon. pl ilyen hogy nem akartam menni strandra, csak kb 2 óra mulva, ezen berágott és lehordott hogy egy fsz vagyok stb meg nemmegyünk sehova stb. szóval ilyeneken. aztán szakított velem.rá 2 napra keresett hogy nem bírja nélkülem, hibázott, kezdjük újra mert szeret. végülis azóta nem veszekedünk mert belátta(csodák csodájára, mert nagyon makacs) hogy változtatnia kell és nem hisztizni a dolgokon hanem néha elfogadni a másik döntését, és nem az van mindig amit szeretne. amúgy lehet hogy stresszes ő is, rossz napjai vannak a suliban vagy hasonlók és feszült. nyugtasd le egy jó szexszel :) és éreztesd hogy szereted :)
2012. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondanál 1-2 példát hogy min veszekedtek, avagy hogy kezdődik akkor mi is okosabbak lennénk és nem a sötétben tapogatóznánk.
2012. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bolhából csinál elefántot folyton. Ha valamit mondok és ő félreérti, nem érti meg hogy én máshogy gondoltam. Vagy csak úgy rámordít, alapból nagyon agresszív, és nemszereti ha valami nem úgy van ahogy ő akarja..

Legutóbb kiderült hogy másokkal találkozgat, persze lányokkal. Évfordulóra nem kaptam semmit..

Egyébként pedig távkapcsolat, most állok továbbtanulás előtt, nem biztos hogy ugyanoda tudok menni ahol ő van..vagy ő is mondta h nembiztos hogy ottmarad ha oda megyek.. Jelenleg 1, max 2hetente találkozunk 2napra, édeskevés néha.

2012. dec. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!