Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit tegyek, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit tegyek, szerintetek szakítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Normális válaszokat várnék,tudom hogy ez így nem jó,de szeretem,és hát....tudom hogy szakítani kéne,mégis szívesen fogadnék tanácsokat.

3 hónapja együtt vagyok egy pasival,sosem tesz említést a külsőmre,nem dicsér,ő akarta pedig a kapcsolatot!

Olyan programjaink vannak,hogy áthív takarítani,négykézláb súrolóm a parkettát,mert a porszívó nem elég hatékony,meg van egy robogója,és elhívott múltkor,hogy mossuk le együtt.

Aztán interneteztem nála,és lehet mondani h nincs hozzá jogom,lehet h nincs,de belenéztem a naplózott beszélgetésbe,msn-en egy fiatalabb lánnyal beszélt,hogy milyen jó teste van,és szívesen találkozna,de ő maga írta,hogy szexet nem szeretne,mert párkapcsolatban él,akkor viszont nem értettem a találkozás célját.....



2012. dec. 4. 14:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
rákérdeztem,amúgy hogy ez mi volt,be is vallotta,de azt mondta,maradjunk együtt,ő csak beszélgetni szeretne vele....
2012. dec. 4. 14:18
 2/20 A kérdező kommentje:
igen,csak nekem meg rossz érzés,hogy egy ismeretlent dicsér,a saját párját meg nem,rákérdeztem,hogy tetszem e még neki,szép vagyok e,erre ő így válaszolt: "hát nem vagy egy Angelina Jolie!"
2012. dec. 4. 14:20
 3/20 anonim ***** válasza:
Persze. Beszélgetni. Te meg a bejárónője vagy. Tök kényelmes neki. Takaríts csak, később főzz is rá, mosd az alsógatyáit. Ő meg elmegy baszélgetni fiatalabb lányokkal...
2012. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Takaríttat veled, marhajó :)

De nem gondolja szerintem még komolyan a kapcsolatotokat, azért találkozgatna más csajjal is.

2012. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.
2012. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Chhhh....amiket írtál...nem érdemel meg téged... Keress magadnak olyan fiút aki tényleg szeret.
2012. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ASOT ***** válasza:

Ez vicces :)

kicsit kihasznál te meg hagyod is magad, 3-maskával egyet értek.

2012. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A barátod egy igen-igen idióta egy valaki. Nem nagyon kellene hinni neki... Áthív takarítani? WTF?



A végére egy sz*r dolog ami eszembe jutott a címről:


(...)

Akkor szakítunk!

Szakíts ha bírsz!

Kit kívánsz?

2012. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Csodálom h. egyik másik fa*i úgy bánik a nőkkel mint a kutyákkal, azok meg szinte pánikba esve mennek mégis utánuk. Rejtély hogy csinálják, ellenben kiábrándító.

Hagyd ott, B lehetőség nincs

2012. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nem vagyok lusta kinyitni a számat

kommunikálok vele,mikor kérdezgetem,hogy kell e neki más,azt mondja nem,meg tényleg láttam hogy írta hogy van párja,ha baszélgetni szeretne,miért írja hogy van párja,és szexet nem akar?

ha akarna nem azt írná,hogy nincs senkije?

2012. dec. 4. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!