Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit tegyek, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit tegyek, szerintetek szakítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Normális válaszokat várnék,tudom hogy ez így nem jó,de szeretem,és hát....tudom hogy szakítani kéne,mégis szívesen fogadnék tanácsokat.

3 hónapja együtt vagyok egy pasival,sosem tesz említést a külsőmre,nem dicsér,ő akarta pedig a kapcsolatot!

Olyan programjaink vannak,hogy áthív takarítani,négykézláb súrolóm a parkettát,mert a porszívó nem elég hatékony,meg van egy robogója,és elhívott múltkor,hogy mossuk le együtt.

Aztán interneteztem nála,és lehet mondani h nincs hozzá jogom,lehet h nincs,de belenéztem a naplózott beszélgetésbe,msn-en egy fiatalabb lánnyal beszélt,hogy milyen jó teste van,és szívesen találkozna,de ő maga írta,hogy szexet nem szeretne,mert párkapcsolatban él,akkor viszont nem értettem a találkozás célját.....



2012. dec. 4. 14:17
1 2
 11/20 ASOT ***** válasza:
egyszer egy öreg azt mondta, hogy tedd fel magadnak őszintén a kérdést, tudnál e nélküle élni?? De ne válaszolj.
2012. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Távol álljon tőlem h. neten keresztül bárkit leszóljak, az a 14 évesek reszortja, de Te naív vagy, és ha tovább halasztod a dolgokat akkor buta is.

Én is írtam már csajnak h. van valakim, 3 hét múlva mégis vele voltam.

2012. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ma 14:27


veregesd vállon magad :)


amúgy nem vagyok naiv,nem érdekel hogy végül akar e valamit,vagy sem,érzem hogy szakítani fogok vele......

2012. dec. 4. 14:29
 14/20 anonim ***** válasza:
Látod,mindenki azt mondja,hogy hagyd ott.A papucsa vagy vagy a barátnője?Sosem dícsér meg?És azt mondta,hogy nem vagy egy Angelina Jolie?Hát jobban teszed,ha ott hagyod.Ez a fiú nem érdemel meg téged.
2012. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az AngelinaDzsolis beszólására tökéletes válasz: te sem Brad Pitt. Mindig találóan kell visszaoltani :D
2012. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ma 14:35,igen,csak én nem akarom bántani 22 vagyok,ő 32 éves,régóta egyedül él,valószínű hogy nem hiába......
2012. dec. 4. 14:37
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezt a pasit úgy ahogy van azonnal szelektálnám az életemből.Megalázó amit veled művel.Az ilyen pasit kéne észhez téríteni te se vagy öcsém egy Brad Pitt mit ne mondjak.Amúgy meg ha bejárónőt akarsz külön akkor fizess, ha külön szexpartnert az is megoldható de nélkülem!Az már valóban ok a vidámságra hogy bevallja a buta libának a neten hogy van kapcsolata, tehát csak beszélgetni fogunk:D:DInkább úgy fogalmazott volna van egy bejárónőm aki szép kényelmesen megcsinál mindent helyettem, biztonságot ad kinyalja a fenekem tehát már ezért is megéri, te meg édes jó leszel szexre!szevasz
2012. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Itt vagyok...


felhívott,hogy átmegyek e?

megkérdeztem,hogy mit szeretne csinálni,takarítani?

erre nem felelt semmit,én meg mondtam neki,hogy vége!

erre elkezdett könyörögni,hogy esze ágában sem volt megcsalni,és hogy nagyon vonzónak talál,csak nem erőssége a dicsérgetés,és hogy nehezen tudja kimutatni az érzéseit....ezért van már évek óta egyedül,mert sajnos beismeri,hogy nehéz neki megtartani valakit.....

végül azt feleltem neki,hogy megértem,barátok lehetünk,de nem vagyok olyan rossz kinézetű nő,hogy ne találjak olyat,aki azért jobban ki tudná mutatni hogy szeret,én nem találkozgatna idegenekkel....

2012. dec. 4. 18:09
 19/20 anonim ***** válasza:
14:33-as vagyok.Jól tetted,szép volt!
2012. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
muszáj voltam,nem ilyen ember mellett szeretném leélni az életemet......
2012. dec. 4. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!