Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsetek. Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsetek. Ti mit tennétek a helyemben? A barátom azt kéri tegyem le a cigit érte, de ha én cserébe kérek valamit, ö azt bezzeg nem teszi meg értem, és emiatt veszekszünk.

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
fejbelőném magam
2013. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
barátodnak mit kéne megtenni?
2013. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mit kéne megtenni a barátodnak fiú vagy lány vagy?
2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
szerintem kérd meg, hogy tanítson meg helyesen írni! :)
2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Segicsetek!! Nem értem miért nem teszed le, majd felveszed később! Ö meg majd megteszi, csak hagyd már magad! A barátod nagyon cseles bezzeg Te, miért nem vagy az? Na meg a cigitől klozetszagu a leheleted nem?
2013. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Inkább az írás-olvasást kéne gyakorolnod a bagózás helyett!


Azért szokj le, hogy NEKED jobb legyen cserében.

Ha nem teszed, legfeljebb beleun, hogy egy büdös ruhájú, hamutál szájú nőszemélyt kell csókolgatnia, és lecserél egy olyanra, akit jobb érzés ölelgetni-csókolgatni. Gondolom, neked ez sem érdeked...

2013. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ested leteszed.. Már csak magad miatt is... Anyukám (35) volt 2011 ben és meghalt tüdőrákban... Én most leszek 16 éves és nagyom hiánZik.. Szóval ha nem szeretnéd h a majdani gyerekeid esetleg anya nélkül nőjjenek fel akkor tedd le.. Hozzá teszem van 2 hugom az egyik 8 éves
2013. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
hidd el o csak jot akar neked, nem rosszat. sajat eletedrol van szo, mert sajat magadnak artasz a cigivel csak, ja meg persze a koltsegekrol mar nem is beszelek.. megéri nektek ezen veszekedni? mert ha szeretitek egymast,szerintem ijen aprosagokon nem eri meg veszekednetek,kockaztatni a kapcsolatotokat. .mert o nem masnak, csakis neked akar jot.. ugyhogy ezt inkabb becsulhetnéd benne. ugyhogy probald megtenni a kedvéért, es aztan meglatod minden rednben lesz:) de ezert nem eri meg veszekedni.. mert csak jot akar. ugyhogy hajráááá mindent bele nagyon drukkolok hogy sikeruljon!:)) gondolkozzal el rajta amit irtam.. es remelem sikerult segitenem:)
2013. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát köszönöm megprobálom:)
2013. jan. 4. 18:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti sajnálom :/
2013. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!