Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a párom. Hogyan kezdjem újra?

Figyelt kérdés

Sok évi együttélés után végre megvalósítottuk az álmunkat és felköltöztünk Budapestre álmaink lakásába (albérlet). A barátnőm hamar talált egy jól fizető állást, én csak alkalmi munkákat találtam a szakmámban, a jövő hétre igértek egy állásinterjút.

Viszont azzal az indokkal kidobott a párom hétvégén, hogy már nem szeret. Persze tudom, hogy ez mit is jelent valójában.

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy mivel nem volt fix állásom, csak megtakarításom, ezért minden szerződést az ő nevére írtunk, így nem tudok mit csinálni. A kauciót és az első 3 havi bérleti díjat én fizettem, ezeket nem hajlandó visszaadni, sőt a tv-t, számítógépet, stb is megtartotta. A zárat kicseréltette már másnap a tulajjal, aki nem hajlandó nekem segíteni.

Haza kellett költöznöm Debrecenbe, mindenemet elbuktam, az állást, a lakást, az álmaimat, a barátnőmet.

A tárgyakat talán valahogy vissza tudom szerezni, de attól még nem leszek előrébb, egyedül nem tudok visszaköltözni a fővárosba, csak ha ismét hónapokig, évekig spórolok.

Ti mit tennétek? Ügyvédnél voltam, hiába. Próbáltam vele meg a családjával is beszélni, ők azt mondják ez a "bánatpénz" amiért ennyi időt elvesztegetett velem........


Mit tennétek a helyemben? Hogy lehetett ilyen szemét (soha nem gondoltam volna, semmi előjelét nem láttam)?



2013. jan. 3. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A nők jó játékosok. 20 év után is tud ujat mutatni... kb igy ahogy te estél áldozatul. Ezért kell meggondolni, mit kinek a nevére iratsz.
2013. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utólag már én is okosabb vagyok, de amikor az érzelmek irányítják az embert. Plusz régóta együtt voltunk, előbb gondoltam volna, hogy gyerekünk születik, mint hogy kihasznál. Jól félreismertem vagy csak menetközben megváltozott.

Azért kiváncsi lennék ki miatt hagyott ott. Mert az biztos hogy valaki van a dologban.

2013. jan. 3. 20:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudod az az elkeserítő, hogy nagyon sokszor olyan emberek találnak egymásra, ahol az egyik fél kegyetlen kihasználja a párját. Aki meg kb. beletörik az egészbe, pedig tényleg szeretett.
2013. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!