Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Úgy értem hány nap vagy menyi idő után engeditek meg a ölelés csók stb-it a pasitoknak?
2012. dec. 3. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ölelést akár első randin csókot 3-4 randin.
2012. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

remélhetőleg korosztályfüggő

először csak a kezét fogd meg, és figyeld a reakciót, ha elhúzza, próbáld újra kicsit később, ha akkor is elhúzza, akkor lehet nem lesz belőle semmi, ha nem, akkor tovább lehet lépni, mond neki, hogy szívesen megölelnéd most

hány éves vagy?

2012. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már a pasim, mert ugye a kérdés így szól, akkor öleléssel, csókkal miért kellene bármire is várni. Azért a pasim hogy ezt megtehessem..."stb." alatt meg attól függ mit értesz.
2012. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szigorúan a második nap ölelés, a harmadik nap csók, a negyediken elvihet valahova, mondjuk étterembe, az ötödiken tapizhat picit, a hatodikon megengedem, hogy lenyalja a lábujjamat... stb.
2012. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat 14
2012. dec. 3. 17:14
 6/8 A kérdező kommentje:
éves bocs lemaradt
2012. dec. 3. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk egy tizessel idősebb vagyok nálad (ezt még leírni is szörnyű volt :D), de azért válaszolok.

Először is, ez sok mindentől függ, pl. hogy ismertem-e előtte a srácot, vagy sem. Ha nem, akkor ez nyilván hosszabb idő, mert attól, hogy mondjuk tetszik a külseje, meg szimpatikusnak találom, még nem biztos, hogy járni akarok vele. Előbb meg kell ismernem, legalább nagyjából. Viszonyításképp, most a neten ismerkedtem, a párom két hét után csókolt meg, ezalatt kb kétnaponta találkoztunk.

Ha ismerem, akkor meg nyilván azért randizunk, mert mindketten szeretnénk többet, szóval akkor akár az első randin is mehet a csók. De ilyen tanácsokat inkább nem osztogatok, várj vele egy pár randit, addigra már a lányzó is meg fog őrülni, hogy legalább a kezét fogd meg :)

Mellesleg az egyik válaszolóval egyetértve, ha már a pasim, akkor ezeken már túl vagyunk (én az első csóktól számolom a "járást").

24N

2012. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2012. dec. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!