Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár valaki ugyanebben a cipőben, és hogy reagálta le?

Figyelt kérdés
Idősebb a lányom barátja, mint én, és hasonló korú lánygyereke van. Nem értem a lányom, nem szólunk bele, mégpedig azért, hogy ne azért legyen vele, ,mert majd megmutatja, hogy működik egy ilyen kapcsolat. A lányom saját keresettel, önálló lakással bíró felnőtt nő, 24 éves, és nyár óta együtt van az 55 körüli barátjával. Van a lányomnak apja, fiatalabb és jobb pasi, mint a barátja, tehát szó sincs apakomplexusról. A férjem én tartom vissza, mert nagyon durván ideges az ügy miatt, a vén " pedofil f-ra" mondja. De ugye nem tehet semmit, a lányunk nagykorú. A férfit sem értem, hogy miért nem egy korban hozzá illő nővel kezd, és most játszik a lányommal, vagy tervez is vele? Szerencsére a lányom még nem akar gyereket, furcsa is lenne, hogy apa idősebb mint a nagyszülők. Kerestem ilyen fórumot, nem találok, azért írtam ide megbeszélni.
2013. jan. 3. 09:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

Mi lenne, ha hagynátok, hogy a felnőtt önálló lányotok azt csinálja, ami neki jó?

Most éppen egy idősebb palival jár, 1-2 év múlva pedig valami mással bosszantja majd az apját.

2013. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy olvastad-e, pont hogy hagyjuk.
2013. jan. 3. 11:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam ki az írásodból, hogy tüntetőleg ignoráljátok, ezt nem nevezném elfogadásnak.
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 fospuska ***** válasza:
naná,én se fogadnám el szívesen és hadd legyen meg a véleményük róla.
2013. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem veszünk róla tudomást, igen, de nem is uszítjuk a pasi ellen. Ha uszítanánk, akkor kűzdene, hogy vele maradjon, mikor már nem érzi jól magát vele, csak hogy megmutassa, működő kapcsolat. Legalábbis én így gondolom, ezért mondtam a férjemnek, hogy ne szólogasson be a lányunknak.
2013. jan. 3. 11:57
 16/19 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, valamiért nem mer a férfi a szemünkbe nézni, kerül minket, nem akar találkozni velünk.

Van remény, hogy nem fog soká tartani, és a lányomnak lesz egy normális barátja a saját korosztályából?

De miért ilyen, talán gerinctelennek nevezzem, a férfi?

2013. jan. 7. 13:57
 17/19 anonim ***** válasza:
sztem tudja h mi a szitu, és ahol nem látnak vkit szivesen, az minek menjen olyan helyre? engem se szeretett az exem anyja(a mai napig nem tudom, h miért), és ezért nem is akartam oda menni.. ennyi..
2013. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
és azt miért felejted el, h a lányod már felnőtt? és miért kell az ő privát dolgait fórumokon megbeszélni? nem értem..
2013. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Erről szólt az egész történet, hogy a lányom felnőtt, nem szólok bele.

Mint a cím is mutatja, olyan fórumot kerestem, ahol hasonló cipőben járó szülők vagy lányok vannak.

Nyilván egy ilyen gerinctelen férfi ide sem írna.

Viszont, ha utálod is az anyósod, attól még úgy illik, hogy minimum egyszer találkozz vele. Én ennek az embernek nem vagyok és nem is leszek az anyósa, ráadásul öregebb is nálam, már írtam, még a férjemnél is.

Ezek szerint tudja, hogy nem helyes, amit csinál, mert azért ne mondja senki, hogy az emberek jó szemmel nézik, hogy a huszonéves lány egy majd'60 évessel jár, és nem az apja!

2013. jan. 7. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!