Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár valaki ugyanebben a cipőben, és hogy reagálta le?

Figyelt kérdés
Idősebb a lányom barátja, mint én, és hasonló korú lánygyereke van. Nem értem a lányom, nem szólunk bele, mégpedig azért, hogy ne azért legyen vele, ,mert majd megmutatja, hogy működik egy ilyen kapcsolat. A lányom saját keresettel, önálló lakással bíró felnőtt nő, 24 éves, és nyár óta együtt van az 55 körüli barátjával. Van a lányomnak apja, fiatalabb és jobb pasi, mint a barátja, tehát szó sincs apakomplexusról. A férjem én tartom vissza, mert nagyon durván ideges az ügy miatt, a vén " pedofil f-ra" mondja. De ugye nem tehet semmit, a lányunk nagykorú. A férfit sem értem, hogy miért nem egy korban hozzá illő nővel kezd, és most játszik a lányommal, vagy tervez is vele? Szerencsére a lányom még nem akar gyereket, furcsa is lenne, hogy apa idősebb mint a nagyszülők. Kerestem ilyen fórumot, nem találok, azért írtam ide megbeszélni.
2013. jan. 3. 09:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Google: gerontofília
2013. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ASOT ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj h valóban sok a korkülönbség, persze sokan mindjárt azt fogják írni h nem számít a kor. Hát szerintem vannak határok.


De.....ha meg ellenzed és tiltod tőle és veszekszel vele meg elkezded kiosztani (Amiben igazad lenne!) akkor el fog menni és lehet h évekig nem fogtok beszélni.

2013. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudtam nőként megérteni ha valaki az idősebb férfiakhoz vonzódik, de ez én vagyok
2013. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korkülönbség, már nagyon sok..., de ha tiltod tényleg csak ellened fog fordulni a lány.. remélhetőleg vége lesz magától...
2013. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem tiltom, de nem is veszek tudomást róla, nem kérdezem hogy van a párod, semmi ilyen. Mintha nem is lenne. De bosszantó, miért pont az én lányom életét akarja tönkretenni? Mi kell ahhoz, hogy vége legyen? Apja, ha nem tartom vissza, már rég megkereste volna a barátját. Egyébként meg nem lakik velünk a lányunk, van lakása.
2013. jan. 3. 10:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp 24 éves vagyok, de el nem tudnám képzelni hogy egy 55 éves pasival járjak szerintem ez a korkülönbség túl sok. Beszélj a lányoddal hátha segít de a tiltásnak nincs értelme.
2013. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nincs mit beszélni, tudja, hogy nem tetszik az ügy nekünk, az apja eleinte műsorozott eleget, de sikerült leállítanom, mostmár csak nekem mondja. A mi szemünkben nincs az az ember. Még az is lehet, ha elfogadnánk, előbb véget érne? Mondjuk meghívnánk vacsorára? Kellemetlen lenne mindenkinek? Inkább kivárás, csak nem ő lesz az unokánk apja...
2013. jan. 3. 10:39
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ne avatkozz bele az életébe. az a legrosszabb, amikor anyám beleszól minden sz.rba, ami az én életem, úgy alakítoma, ahogy akarom. az h most együtt vannak, nem azt jelenti, h együtt is maradnak.......
2013. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 fospuska ***** válasza:
100%
30 körül megjön az esze,de azért megkérdezném a lányomtól,mit tud az az ember,egy korban hozzáillő pali ne tudna. szerintem lecseszés helyett inkább olyanokat kérdezz tőle,hogy maga jöjjön rá a saját válaszaiból,mi az,ami igazán hiányzik neki.általában menekülés szokott lenni valami elől,ha egy csaj egy ilyen kapcsolatban keresi a boldogságot.
2013. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hívjátok meg pl. vacsorára, és az este folyamán szemmel láthatóan rajongva, röhögve rajta a férjed nézzen Tom&Jerry-t!

Egyébként no para, ha jól megvannak, zsák a foltja, akár még gyerek is lehet, elpatkol az apuka mikor a gyerek 20 éves lesz, na és, sok fiatalabb gyerek nő fel apa nélkül, mert lelép az apuka egy fiatalabb nővel, és soha nem néz a gyerekére. AZ jobb, nem...

A Ti unokátok legalább családban nő fel, még ha "hamar" veszíti is el az apját...

Megértelek, mint fentebb írták, finoman vezesd rá a gondolatait, de lehet Ő is tudja, csak játszik...

Viszont nagy már, ha büntetitek ezzel, magatokat fogjátok!

2013. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!