Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémisztő számomra, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémisztő számomra, de mégis szeretném. Belemennétek ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Elvált harmincas vagyok egy kisgyerekkel. Visszaköltöztem a szüleimhez, és a rendszeres játszóterezéseink egyik alkalmával megszólított egy férfi, akivel gyermekkorom óta köszönő viszonyban voltam. Beszélgetni kezdtünk, érdeklődött, hogyhogy ismét a környéken lát, és mikor megtudta, hogy elváltam, egyre több lett a "véletlen " összefutás az utcán. Megismerkedtünk, és egyre inkább vonzódni kezdtem hozzá. Mondhatni, kezdte elcsavarni a fejem. Nemrég eljutottunk oda, hogy elmentem hozzájuk és bemutatott a szüleinek. (még otthon lakik) Aztán jön a lényeg. A falon az én "lesifotós" évekkel ezelőtti képem. Az utcán megyek rajta még évekkel ezelőtt, és mikor megkérdeztem, hogy ez mi, azt mondta, hogy megszállottan szerelmes belém már évek óta. Mutatott még képeket, mert azt mondta, hogy úgyis megtudnám, ha együtt vagyunk. Megdöbbentem. Egy egész album, de úgy 16 éves koromtól.

Később a szüleivel is beszélgettem, és az Édesanyja elmondta, hogy még nem volt kapcsolata. Ahogyan telik az idő, egyre jobban érzem, hogy félek ettől a rajongástól. Nem tudom miért, de félek. Ne foglalkozzak vele, vagy lehet ennek valami hátulütője?


2013. jan. 3. 08:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Akkor figyeljük az öngyilkossági híreket......
2013. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, hogy a KAMUKÉRDÉS is benne van a pakliban, mert azért nem sok ilyen eset van.


Ha mégse kitaláció, akkor pár észrevétel:

Az talán még beleférne, ha mondjuk "alapból" is fotózna dolgokat és mondjuk egy hónapban, évekkel ezelőtt lőtt volna pár képet rólad. De az, hogy éveken át folyamatosan fotózgat, már beteges. És csodálkozom, hogy a tizenvalahány év alatt egyszer sem tűnt fel, főképp emiatt gondolom kamunak a kérdést. Ha pedig nagy távolságból, teleobjektívvel fényképezett, akkor pedig sokkal súlyosabb a helyzet, mert ez relatíve nagyobb anyagi ráfordítást és elszántságot feltételez. Arról nem is szólva, hogy hosszabb ideig kellett megfigyelnie, hogy tudja, mikor merre jársz, ami szintén a "beteges" jelzőt támasztja alá. Az is szintén kórjelző, hogy nem volt még barátnője (pedig gondolom, hogy ő is 30 felett van), vagyis jó eséllyel a szociális életében is van valamilyen diszfunkció, ami elég gyakori skizofréneknél (gyengébbek kedvéért: ez nem az a betegség, ahol több személyisége van valakinek. Inkább egy "gyűjtőkategória"). A rajongása jó eséllyel valamilyen téveszmének a következménye. A téveszmékkel kapcsolatban pedig gyakori az irreális gondolkodás, és ennek a veszélyét gondolom nem kell ecsetelni.

Ha beteges rajongás tárgya vagy, akkor jó eséllyel a kapcsolat nem lesz hosszú életű (pláne részedről), és amikor majd szabadulni akarsz tőle, akkor jöhetnek majd a "cifra" dolgok...


Amúgy azt se értem, hogy a szülei miért nem kezeltették korábban, mert gondolom, hogy látták a szobáját és a furcsa tevékenységét... (Ez is a kérdés kitaláltsága mellett szól.)

2013. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 17-es A nőnek nemkellett volna kihasználnia a férfit. Ha tőlem valaki elvenné a pénzem énis megfolytanám legyen az nő vagy férfi... Erröl ennyit.
2013. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Forest Gump is egy pszichpoata örült volt...
2013. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kedves 23-as! Nem elvette a pénzét, hanem a férfi önként költötte rá, mert szerelmes volt. Ez azért nem ugyanaz.
2013. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 25-ös. A "hölgy" kihasználta más érzéseit, szeretetvágyát és kifosztotta. Ennél még azis tisztességesebb let volna ha fegyverrel kirabolja. Én ezt gusztustalan dolognak tartom akár nő csinálja akár férfi. És ilyen eretekben sajnos még a rendörség sem tesz semmit. Megérdemelte a "nő" hogy megfolytották.
2013. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!