Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémisztő számomra, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémisztő számomra, de mégis szeretném. Belemennétek ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Elvált harmincas vagyok egy kisgyerekkel. Visszaköltöztem a szüleimhez, és a rendszeres játszóterezéseink egyik alkalmával megszólított egy férfi, akivel gyermekkorom óta köszönő viszonyban voltam. Beszélgetni kezdtünk, érdeklődött, hogyhogy ismét a környéken lát, és mikor megtudta, hogy elváltam, egyre több lett a "véletlen " összefutás az utcán. Megismerkedtünk, és egyre inkább vonzódni kezdtem hozzá. Mondhatni, kezdte elcsavarni a fejem. Nemrég eljutottunk oda, hogy elmentem hozzájuk és bemutatott a szüleinek. (még otthon lakik) Aztán jön a lényeg. A falon az én "lesifotós" évekkel ezelőtti képem. Az utcán megyek rajta még évekkel ezelőtt, és mikor megkérdeztem, hogy ez mi, azt mondta, hogy megszállottan szerelmes belém már évek óta. Mutatott még képeket, mert azt mondta, hogy úgyis megtudnám, ha együtt vagyunk. Megdöbbentem. Egy egész album, de úgy 16 éves koromtól.

Később a szüleivel is beszélgettem, és az Édesanyja elmondta, hogy még nem volt kapcsolata. Ahogyan telik az idő, egyre jobban érzem, hogy félek ettől a rajongástól. Nem tudom miért, de félek. Ne foglalkozzak vele, vagy lehet ennek valami hátulütője?


2013. jan. 3. 08:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Pusztán a fotó,főleg ha mondjuk még tényleg tini korában készitette,'annyira' talán mégnem is rémisztő,de hogy 30 múlt és még nem volt semmikapcsolata,mert érted rajong tizenakárhány éve....ez durva.Beteges.
2013. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

"és még a szüleivel él, és nem volt kapcsolata? Már ez önmagában elég okot adna az aggodalomra" - na, pont ezek az előítéletek miatt nem volt a harminc körüliek többségének soha kapcsolata.......


.....és még hogy a férfiakban van a hiba, cöhhhhh........

2013. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Egy idő után elkezdené gyűjtögetni a levágott lábkörmödet és az elhullajtott hajszálaidat.. Elég beteges fazon, kerüld el jó messzire.
2013. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Most mért kell szegényt bántani? Én Dragon Ball-os kártyákat gyűjtöttem, de nem érzem magam elmebetegnek. Miért lenne baj, ha a pasi rajong érted? Elég modern korban élünk. Ha járni kezdtek lehet meg is un egyből... előkapja a Pokemon tazóit és elmegy a haverokkal játszani...
2013. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi buta válasz istenem.... Az élet nem egy horrorfilm... Kedves kérdező. Ha 16 éves korod óta rajong érted és elnézte, hogy férjhez mész és gyereket szülsz másnak akkor annyira féltékeny nem lehet... Mitől félsz h megöl, ha elhagyod?? Ez már az előzőekben leírtak szerint sem túl valószínű. Az meg hogy nem volt még párkapcsolata, ggondolj bele aki a mai világban nem ismerkedik hanem csak dolgozik és éli az életét, esetleg bátortalan is annak nagyonis elképzelhető hogy nincs kapcsolata, és nem foglalkozik minden f@széhes szutyokkal akkor még lehet szűz is az embered. Amit valoszinübbnek tartok az, hogy ahogy egyre jobban megismer, rájön hogy tesem vagy az az idealizált álomkép akibe beleszeretett és széplassan kiábrándul belőled. A rajngásátol azért félsz mert mindig az kell ami elérhetetlen picit, és ő nem az. Szerintem nem veszélyes a pasi, próbáld meg vele, Max nem egy sötét paraszt, mint nagyon sok csalódott férfi...
2013. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele. Méghozzá azért, mert találkoztam már hasonlóval, én segítettem egy barátnőmnek, amikor menekült a barátjától. Ott is nagyon szerelmes volt a srác (bár messze nem ennyire), és miután összeköltöztek, egyre jobban korlátozta, a végén már képes volt órákra bezárni a fürdőszobába! A barátnőm ténylegesen titokban menekült el, hosszú ideig nem mert még az utcára se kimenni egyedül. Nem hittem volna el, ha nem hozzám folyamodik segítségért.

És nem lecsúszott emberekről van szó, a srác egy jó nevű egyetemen tanít!


Sajnos nem csak a filmekben vannak ilyenek. Lehet, hogy nem lenne semmi gond ezzel a kapcsolattal, de inkább ne kockáztass!

2013. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tényleg. Az életben nem történnek szerelemféltésből elkövetett gyilkosságok sem... Nálunk pont nemrég volt egy olyan eset, hogy a pasi minden pénzét a nőre költötte, vacsorázni vitte, stb. Amikor a nő meg dobta, akkor megfojtotta, szal tényleg semmi ok az aggodalomra.
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem normális a srác...
2013. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Be kell valljam az ellenkezőjét akartam hallani. Ennek ellenére, tudom, hogy igazatok van. A gyermekemet is félek egy ilyen kapcsolatnak kitenni, és, ha az apja megtudná ezt, biztosan ő is féltené, és elmérgesedne a viszonyunk. Csírájában fojtom el az érzéseimet, csak még nem tudom, pontosan hogyan adom elő majd, hogy hirtelen mégsem akarom ezt a kapcsolatot. (mivel a kiderült dolgok előtt minden jól ment) Nem szeretnék bunkó lenni és megsérteni őt. Ha csak erre gondolok belenyilall a gyomromba. :(

Őszintén szólva, ha nem lenne gyermekem valószínűbb, hogy megpróbálnám vele...

2013. jan. 3. 16:24
 20/26 A kérdező kommentje:
Még azért annyit elmondanék róla, hogy sok barátja van, egy gyógyszercégnél dolgozik, és úgy, ahogyan egy előző válaszoló írta, azért lakik a szüleivel, mert nagy a házuk, így praktikus nekik, mivel még ő "egyedül" van. Egyébként már, mondjuk úgy: "rendelkezik egzisztenciával". De végül is most nem is ez volt a lényeg, csak leírtam.
2013. jan. 3. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!