Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémisztő számomra, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémisztő számomra, de mégis szeretném. Belemennétek ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Elvált harmincas vagyok egy kisgyerekkel. Visszaköltöztem a szüleimhez, és a rendszeres játszóterezéseink egyik alkalmával megszólított egy férfi, akivel gyermekkorom óta köszönő viszonyban voltam. Beszélgetni kezdtünk, érdeklődött, hogyhogy ismét a környéken lát, és mikor megtudta, hogy elváltam, egyre több lett a "véletlen " összefutás az utcán. Megismerkedtünk, és egyre inkább vonzódni kezdtem hozzá. Mondhatni, kezdte elcsavarni a fejem. Nemrég eljutottunk oda, hogy elmentem hozzájuk és bemutatott a szüleinek. (még otthon lakik) Aztán jön a lényeg. A falon az én "lesifotós" évekkel ezelőtti képem. Az utcán megyek rajta még évekkel ezelőtt, és mikor megkérdeztem, hogy ez mi, azt mondta, hogy megszállottan szerelmes belém már évek óta. Mutatott még képeket, mert azt mondta, hogy úgyis megtudnám, ha együtt vagyunk. Megdöbbentem. Egy egész album, de úgy 16 éves koromtól.

Később a szüleivel is beszélgettem, és az Édesanyja elmondta, hogy még nem volt kapcsolata. Ahogyan telik az idő, egyre jobban érzem, hogy félek ettől a rajongástól. Nem tudom miért, de félek. Ne foglalkozzak vele, vagy lehet ennek valami hátulütője?


2013. jan. 3. 08:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én olyan messze kerülném, amennyire csak tudom.
2013. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha jót akarsz magadnak, akkor még most befejezed ezt az egészet. Az a pasi beteg és az ilyenek képesek nagyon durva dolgokat tenni.
2013. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez később csak rosszabb lehet. Beteges, hagyd ott.
2013. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem igazuk van az előttem szólóknak. Csak ugyenem tudsz olyan könnyen kikerülni abból a környezetből ahol most vagy úgyhogy a helyedben én azon lennék, hogy valahogy kiábránduljon belőlem. Azt nem tudom, mit csinálj, de valahogy éreztesd vele, hogy mennyire nem érdemel meg téged, mondjuk viselkedj nagyon bunkón, nem csak vele, a családjával is és hasonlók. Hogy rádöbbenjen, mégsem Te vagy az az álomnő, akibe annyira szerelmes.
2013. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Kiegészítés: ha velemaradsz akkor nagyon valószínű, hogy egy idő után (mivel Neked nem teljesen ugyanazok az érzéseid) terhes lesz Neked az egész és sokkal nehezebb lesz már akkor menekülni.
2013. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként mondom,hogy óvakodj tőle! Az ilyen férfiak gyakran betegesen féltékenyek,és birtokolni akarnak teljes mértékben.Meg főleg,hogy még nem volt kapcsolata,ki tudja,hogyan viselkedne.
2013. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a megérzésedre és menekülj! Ez beteges dolog!
2013. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A thriller filmekben szoktak ilyenek lenni, nem is csodálom, ha félsz ettől. Én is biztos megijednék. Lehet, h elsőre hízelgőnek tűnik egy ilyen szintű rajongás, de mi lesz, ha Te már ki akarsz lépni a kapcsolatból, akkor majd nem hagyja? Persze lehet, h nem így lesz, de azért az ilyen szintű rajongás tényleg elég beteges... Csodálom, hogy a szülei nem vizsgáltatták ki, vagy foglalkoztak ezzel. Ha Te harmincas vagy, akkor gondolom ő is van legalább annyi, és még a szüleivel él, és nem volt kapcsolata? Már ez önmagában elég okot adna az aggodalomra. Sztem...
2013. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég bele ne menj ilyennel egy párkapcsolatba! Még most zárd le az elején, ez egy beteg ember!
2013. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Óvakodj tőle, sőt ha a szüleivel jó a kapcsolatod, akkor velük is beszélgetni kéne a fiuk megszálottságáról, hogy közösen el tudják vinni egy orvoshoz. Valószínűleg beteg, ezért én nem haragítanám magamra, a szüleivel beszélj, egyébké t pedig építsd le.
2013. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!