Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ezt elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt elvárjátok a barátotoktól?

Figyelt kérdés
Van most egy barátnőm, és elgondolkodtam a napokban, hogy mi lenne ha megkéne védenem, egy utcai támadás esetén vagy hasonló. Gyúrok egy ideje, de szerintem ez már nem elég. Végig gondoltam és, ha többen jönnének nem tudnám teljes erővel megvédeni a barátnőmet. Érdemes ez okból elkezdeni mondjuk boxot tanulni hogy megvédjem azt akit szeretek? És lányok ti elvárjátok? Ha nem is, én elvárom magamtól, csak kíváncsi vagyok.
2013. jan. 2. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnám el, hogy feketeöves légy, de azt igen, hogy ne szaladj el és hagyj ott nekik.
2013. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A box is kevés ha többen jönnek. A 9mm-es a leggyorsabb. Nekem ezt mondta a sport orvos amikor lebeszélt a boxról. Esélyed sincs 3-4 ember ellen, sőt ha még kés is van náluk...
2013. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj Romanoff ügynököt játszani :)
2013. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos, az a minimum, hogy egy támadás esetén megvédjük egymást, én sem hagynám ott a szerelmemet, pedig lány vagyok.

Vagy most mire vonatkozik a kérdés pontosan? Nyilván edzeni járni nem kötelező, profin verekedni sem, de az alap, hogy nem futsz el, ha a párod veszélyben van (max. kézen fogod, és együtt rohantok, ha van értelme).

2013. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szó sincs róla, hogy elfutnék, de nem tudnám teljesen megvédeni, de ha mondjuk járnék valami boxra vagy ilyesmi, még is csak lenne egy kis előnyöm
2013. jan. 2. 19:22
 6/10 anonim válasza:
Egyet értek az első hozzászólóval!
2013. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Senki sem szuperhős, értelme sem lenne elvárni, hogy az légy.
2013. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha pl én a barátommal vagyok és belémköt valaki, nekem szükséges, hogy legyen akkora dumája a srácnak, hogy el tudjon simítani ilyen kényes helyzeteket. mert ha azt látom egy srácban, hogy állna szerencsétlenül, mint egy balfék, az nagyon nem vonzó nekem. és nem fizikai erőre van szükség, hanem aki talpraesett, fel tud lépni, stb.
2013. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
legjobb nem mászkálni az utcán későn.. egyébként meg elvárnám, az csak nem lenne jó, ha ott megerőszakolnának :SSSS
2013. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ajánlom neked a shaolin kungfu-t a box túl kötött vagy ja 9mm-es :D
2013. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!