Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távólodok tőle és ez megőrjit!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távólodok tőle és ez megőrjit! Mit tegyek, hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Amióta összeköltöztünk a barátommal,megromlott a kapvsolatunk. Folyamatosan azt érzem h túl sokat vár el tőlem,mindig mindenért a legapróbb hibákért is cseszeget. Segíteni persze nem segít... 3 hónapja lakunk azóta rengetegszer sirva aludtam el. Folyamatodan azt érzem h nem vagyok jó,h nem is szeret... Ha szolók akkor én reagálom túl,őnem b.asztat hanem azért szól h odafigyeljek meg legközelebb ne ùgy csináljam,és szeret. Csak h én nem érzem így...

Szeretném ha minden olyan lenne mint régen volt,de hiába tépem a szám semmi nem változik... :(


2013. jan. 2. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A férjem is volt mikor néha beszólogatott hogy ezt miért az ne így stb..

Szerencsére nálunk nem volt ilyen súlyos a helyzet mind nálad.

De én már 1-2 beszólogatás után felvilágosítottam hogy én is tudok kritizálni bármit.Felsoroltam neki legalább 10 kritikát az ő munkájában stb... Mikor összeköltöztünk azon a télen vashiányos lettem. Ami azt jelentette hogy nagyon sokat aludtam. Ő ki volt akadva ezen és nem értette miért alszom ennyit. ( akkor még nem derült ki a vashiány) Én úgy vágtam vissza ha valamit megszólt hogy akkor azért sem csinálom csináld meg te ha annyira tudod. Jó lecke volt neki, megtanulta hogy a saját dolgával törődjön. Nekem meg elmúlt a vashiány és én is aktívabb lettem.

2013. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is visszaszoktam szolni,de akkor is én vagyok a hibás :(

Volt h mondtan h jó,ha csak egész nap gépezel én tuti nem főzök semmit,akkor én sem eszem... Akkor nagy duzzogva segitett végülis,de engem kizárt az egészből. Mondom jó akkor csináld egyedül...


Nagyon rossz h mindig én vagyok a hibás...

2013. jan. 2. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a cipőben jártam kb. 1 éve.

Mindenért visszaszólt, kritizált, megemelte a hangját (nekem tilos volt), miért este próbálok ruhát másnapra, miért így sütöm a húst, miért oda tettem a sampont, miért eszek ilyen hangosan, miért ezt eszem vacsorára....


Már akkor is számtalan kérdést írtam ki ide. Mind ugyanazt írták, és én is ezt mondom: MENEKÜLJ.

Ez az ember nem szeret. Nem képes kompromisszumra, konfliktuskezelésre. Kisebbségi komplexusa van, idegesíted, még talán magának sem ismeri be, de így van, és cserébe Téged tesz tönkre.


Ne hagyd, hogy elrontsák így az életed, pláne ne hogy egy ilyen alak. Az én exem is épp elég ideig szívta a vérem, ma már gyűlölöm, hogy engedtem neki ezt a bánásmódot (de hülye voltam és naiv).


Nem lesz soha ugyanolyan, már a benned láévő sebek miatt sem. De ha kidobod a francba ezt az éretlen taplót, még megadhatod magadnak a boldogságra az esélyt - akár egyedül is, mert ennél a szitunál, hidd el, minden jobb (még ha azonnal nem is érzel megkönnyebbülést)!


Ha pedig ez nem győzött volna le, belinkelek egyet az általam tavaly ilyenkor kiírt számtalan kérdésből, ami szerintem hasonló szitu és elgondolkodtató lehet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*nem győzött volna meg

bocsi

2013. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, még ezt a régi kérdésem is belinkelem, talán ez még inkább a Ti szitutok és a válaszok is hasznosak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!