Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az exem. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem. Szerintetek miért, és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel 9 hónapig voltunk együtt, aztán bizonyos okok miatt (nem lényeges) közös megegyezés eredménye lett a szakítás. Előtte sokat veszekedtünk és mindketten rájöttünk arra, hogy nem illünk egymáshoz. Barátok maradtunk, jóban is voltunk, bár ritkán beszéltünk (de számomra meglepő módon gyakran megsértődött, ha sokáig nem kerestem) de jókat tudtunk beszélgetni. Közben én összejöttem egy sráccal, aki sokáig nagyon jó barátom volt. Ez egy darabig az exem szemében nem is volt baj, de egyik nap (pont akkor amikor 14hónapja voltunk együtt az új barátommal) nagyon bunkó volt velem Facebook-on, sértegetett, elmondott mindennek... Nagyon rosszul esett, letiltottam... Később SMS-ek követték ezt, aztán mikor telefonszámot cseréltem a blogomon folytatta... Többen beszéltek vele hogy ezt nem kéne és úgy két hétre abba is hagyta, de most megint elkezdte... Azt hiszem, félek tőle... És nem is értem a helyzetet mert soha nem ártottam neki... Mit kéne tennem?
2013. jan. 1. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Ugyan...
2013. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nevezed zaklatásnak? Ne viccelj már, amíg csak neten írogat, addig teljesen ártalmatlan.


Engem az exem három évig zaklatott, rám támadt az utcán, betört a lakásomba, rám járkált munkahelyen is és kétpercenként küldte az SMS-eket.


Nem kéne foglalkoznod vele, ha nem veszel tudomást róla, akkor egy idő után rá fog unni az írogatásra!

2013. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira kemény már a helyzet, akkor fel kell jelenteni.
2013. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólj a barátodnak h intézkedjen vagy egy ismerősnek,szép szóval nem fog leállni
2013. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!