Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az exem, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két hónapja szakítottam a barátommal,aki ezt nagyon a szívére vette,és azóta nem hagy békén. Folyamatosan hívogat,SMS-ekkel bombáz,állandóan beküld valamit a munkahelyemre,virágot,csokit,stb,teleszórja a postaládámat a "béküljünk ki,próbáljuk meg mégegyszer" tartalmú leveleivel,odáig is elment,hogy anyámat felkereste,hogy "segítsen neki visszaszerezni engem". A probléma csak annyi,hogy eszem ágában nincs újra kezdeni vele,ráadásul azóta új barátom van. Mit csináljunk vele,egyszerűen megőrjít,és tartok tőle,hogy messzire fog menni a dolgaival. Előre is köszönöm. 22/L
2012. nov. 24. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszéljétek meg attól hogy menekülsz előle, és elkerülöd nem oldasz meg semmit.

Ha továbbra sem javul a helyzet szerintem kérj segítséget a bíróságtól.


Rumcájsz

2012. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

-miért nem beszélsz anyukáddal,ha már vele akar összefogni,

hogy beszéljen a fejéve?

-miért nem mondod meg neki egyértelműen,hogy van barátod,esetleg még ha korai is,túlozhatsz hogy úgy érzed ő az igazi,nagyon szereted

-miért nem beszélsz a barátoddal,hogy mondja meg neki,hogy hagyjon békén,mert az ő csaja vagy?


el is hiszem hogy nem szál le rólad,elvégre 22 éves felnőtt nő vagy,nem igaz hogy nem tudod lekoptatni!

nem lehetsz vmi határozott!

2012. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
írj neki annyit: nem férfi az, aki nem tudja feldolgozni, ha elhagyják. ez sokat fog rajta segíteni hidd el.
2012. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy először beszélje vele te, ha ez nem használ, akkor vesd be a barátodat.
2012. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha én így kimondom valakinek,hogy "nem szeretlek,mással vagyok együtt,nem érdekelsz,hagyj békén!" nem hiszem el,hogy virágokat,meg ajándékokat küldözget!


TE voltál vele együtt,ha tényleg beteg lenne,vagy mit tudom én,neked kéne tudnod!

2012. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg csak küldözget ezt-azt, semmibe sem kerül kidobni őket, és letenni a telefont.
2012. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!