Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt, de nem merem neki bevallani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az említett lány az osztálytársam, ezért szinte minden nap találkozok vele, nagyon jól érzem magam, ha a közelemben van, méginkább ha beszél hozzám. Nagyon szeretem őt, de nem merem neki elmondani, mert nagyon félek, hogy visszautasít. Alapvetően jóban vagyunk, szoktam vele beszélgetni, szerintem bír is engem valamilyen szinten, de a probléma az, hogy én kövér vagyok (hát nem extrém, de van rajtam bőven. 190cm 120kg ha így könnyebb elképzelni), és félek, hogy emiatt nem tetszem neki. Az utóbbi időben elkezdtem sportolni emiatt, de még legalább fél év mire elfogadható állapotba hozom magam, és félek hogy addigra talál magának valaki mást... Szóval mit tegyek? Mondjam el neki most, megelőzve ezzel azt, hogy talál magának valakit, de megkockáztatva azt hogy visszautasít mert ilyen gyatrán nézek ki ? Vagy várjam ki a fél évet (ami lehet hogy több is lesz...) hogy nagyobb esélyekkel induljak, de ugye közben fennáll a veszélye, hogy összejön valaki mással... Mit tegyek ??
2009. aug. 25. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ne mond el neki, hogy szereted.. legalábbis most azt érzed..de majd később rájössz, hogy ez csak "fellángolás..."


Képzeld csak el, egy ismeretlen közölné veled, hogy szerelmes beléd..nem éreznéd hülyén magad?? ÉS rögtön ő kerülne fölénybe..ha érted mire gondolok... Ismerkedj vele..hívd el randizni..aztán kiderül tetszel-e neki.. ha visszautasít kevésbé ciki, mintha egyenesen szerelmet vallottál volna..

2009. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Én lány vagyok, de remélem azért a válaszom hasznos lesz a számodra. Szerelmet ne vallj, semmiképp sem. Megfelelő alapozás nélkül (ez későbbi éveidre is igaz) túl ijesztő... ezzel érdemes mindig várni a megfelelő időre. De azzal ne várj, hogy elhívd vlahová! Közben tornázhatsz, mozoghatsz, sőt beszélgethetsz is róla vele... mesélheted, hogy mennyit edzel egy nap és milyen céljaid vannak. Ha barátkoztok már, akkor egy fagyi, séta, beszélgetés akármikor belefér, és jobban megismerheted és ő is téged. Mindenképp érdemes már MOST elhivnod valahová, ne várj vele fél -egy évet semmiképp sem! Csak lazán és mosolygósan! Mindent bele! (amúgy volt macisabb barátom, és az egyik legszebb élmény volt vele lenni! Kicsi voltam mellette, biztonságot nyújtott és mindent megadott amire csak vágytam... a kis vékonykáknak többet kell ezért az érzésért küzdenie ;-)) Szóval ettől ne legyen kevesebb az önbizalmad!!!

Sok szerencsét!

(L25)

2009. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

nem olvastam el azt a sokat amit írtál, de nyomj be egy kicsit, és menni fog

3sör :)

2009. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Először is, egy lányhoz nem megyünk azzal oda, hogy szia, szeretlek / tetszel nekem, nesze anyukám, ezzel kezdj valamit, ha tudsz. Nem fog tudni, és csak kínos helyzetbe hozod.

Az ilyet nem közöljük (szavakban), hanem tudomására hozzuk (tettekkel). Odamész hozzá, igyekszel gyakoribbá tenni a beszélgetéseket, közös témát találni, úgy általában jóban lenni, és sokat beszélgetni, megismerkedni. Az se baj, ha érzékeli, hogy te nem csak úgy szimplán barátkozni akarsz, (mivel a leírásod alapján már alapból izgulsz, inkább ne játszd meg magad, ez csak legyen annyi, hogy ha rákérdez, vagy utal rá, hogy hé, most akarsz is tőlem valamit, akkor nem kezdesz el pánikszerűen tagadni, hogy én soha, különben is krumpli az orrod)


Ha ez megy (vagy úgy látod, hogy így nem fog ez menni), akkor jöhet a következő, direktebb lépés,elhívod valahova. Köztes lépés lehet, hogy olyan programot alakítasz, ahol többen is lesznek, de ti ketten több időt fogtok együtt tölteni kettesben, pl. ti fogjátok egy buliban megfőzni a kaját,és már a buli előtt előkészítitek azt.

2009. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
31%
hívd el moziba, vidd el kocsikázni, tanítsd meg gitározni
2010. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Mindenféleképpen valld be neki! Ismerek egy lányt, aki szerelmes volt egy fiuba, bevallotta neki de,ugyanakkor félt hogy csalódás lessz a vége, és csodák csodájára a fiu is szerette ugyanúgy..és happy end:) Szóval hajrá;)
2011. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!