Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú akit szeretek, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akit szeretek, lehet össze fog jönni egy lánnyal. Én tudom, hogy ő is szeret engem, csak nem meri bevallani, mert túl jó barátok vagyunk, és félne hogy ez tönkretenné a baráti kapcsolatot. Mit csináljak, mielőtt még késő lenne?

Figyelt kérdés
Remélem nagyjából érhetően fogalmaztam. szívem törne össze ha összejönne vele. Bár lehet csak azért mondta hogy féltékennyé tegyen, mert volt már ilyen:S Mit kéne most csinálnom? Félek odaállni elé és megmondani...
2010. febr. 12. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hát pedig nem tehetsz mást vagy lépsz vagy összejön mással. nem értem.. ha tudod hogy ő is szeret akkor miért félsz?
2010. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Önbizalmam 0 és félek az egésztől. Tudom, hülye vagyok de ááá. utálom magam emiatt...
2010. febr. 12. 23:38
 3/6 A kérdező kommentje:
ja ha ez számít akkor 18 évesek vagyunk. Meg talán az is baj, hogy "hozzászoktam" hogy a pasik állnak elém és vallanak, nem én..
2010. febr. 12. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:
így se tudok mást mondani. próbáld meg! nem veszíthetsz semmit sőőt..
2010. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van:) csak nem tudom mikor találkozok vele, és félek hogy akkor már késő. Msnen meg.. olyan személytelen
2010. febr. 12. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
tanácsolom neked hogy nézd meg figyelmesen a Nem kellessz eléggé című filmet.
2010. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!