Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szeretek 1 fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretek 1 fiút de nem merem neki bevallani?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú szeretem...és eddig úgy tűnt hogy ő is engem...de az utóbbi napokban mintha kerülne...és olyan durván viselkedik velem...nem tudom mért csinálhatja...és azt sem tudom h mondjam el neki h szeretem vagy sem...szerintetek mit tegyek?
2010. okt. 20. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy szereted sehogy. Inkább jelezd felé, hogy érdekel téged. Keresd a társaságát, beszélj vele sokat, ilyesmik.
2010. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az oké rendben is van próbálok én vele beszélni de olyan furán viselkedik ha velem beszél másokkal tök jól elvan nevetgél meg minden ilyesmi de mikor én próbálok vele beszélni akkor komolyabb...
2010. okt. 20. 16:50
 3/8 anonim válasza:

Ne görcsölj, ha vele beszélsz! Szerelmesen ez persze nem könnyű, de játszd meg kicsit a lazá(bba)t!

HajDoktor

2010. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a komolyabb énét mutatja neked.

kérdezd meg veled miért más. ha a válasz nem válaszol akkor tetszel neki ,ha válaszol akkor a válasz alapján dönts mi legyen

sok sikert

L/17

2010. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp keresd a társaságát, akár a büfénél, vagy akárhol:)

Egyénként hány évesek vagytok?:)

2010. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj üzenni valami barátnőddel, vagy közös ismerősötökkel.
2010. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14 évesek vagyunk.xD

köszönöm mindenkinek a tanácsokat hasznosak:D

2010. okt. 20. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:

tedd azt mint én !!!!!!!!


Írj neki egy levelet és aztn............

2010. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!