Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy fiút, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy fiút, de em merem bevallani neki már 5 éve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Akkor már ideje, hogy bevalld neki.

Mert semmiből sosem lesz valami.

Szóval ha egyedülálló, akkor gyerünk, hajrá:)

2011. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5 éve? Az elég merész. Valamikor lépned kéne azért, ha nem akarsz egyedül megöregedni.
2011. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy mély levegőt, és valld be neki.
2011. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
de mi ez a nagy visszafogottság? vagy esetleg fiú vagy?
2011. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


5 év hosszú idő,lehet,hogy közben nem volt senkije a fiúnak,de ez nem garancia arra,hogy ezután se legyen...és igen,ha Te akarsz lenni az a valaki,akkor lépned kell...de ne ronts ajtóstól a házba,csak szépen lassan.:)

2011. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs veszteni valód. Mondd el neki! Ha netán nem sikerülne, nem vesztesz semmit, de legalább megpróbáltad.

Szépen vezesd fel neki a témát és aztán mondd ki amit érzel.

Csak nyerhetsz vele. És mindenképp nyersz, mert legrosszabb esetben legalább nem hitegeted magad tovább.

2011. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Hát arra már rájöttem hogy nem akarok és nem is tudok várni tovább. Egyébként nem messze lakik tőlem és tudom hogy még egy barátnője sme volt és most sincs..szerencsére.:) Csak hát kis flauban lakok és ha netán pofára esek akkor mindenki tudni fogja:(
2011. márc. 31. 20:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok:). Csak hát pont emiatt nem merem mert, szerintem nem a lánynak kéne bevallania..vagy igen? Régebben ő is szerelmes volt belém de annak már 2éve.:(
2011. márc. 31. 20:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugye most nem arra vársz,hogy bevalljon egy 2 évvel ezelőtti szerelmet,csak hogy Te azt mondhasd "Én is szeretlek!"...?

Ha arra vársz,hogy Ő tegye meg az első lépést,de tegyük fel,hogy nem érez semmit irántad,akkor mire is vársz?:)

Lépj,és ne mások véleményével foglalkozz!:)Sok sikert!:)

2011. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Voltaképpen igazad van! És az a baj, hogy fiú létére a szemezésen kívül semmi jelet nem mutat már. Anno még a abrátai mindig mondogatták nekem hogy szerelmes belém, de ha most is így lenne, akkor most is mondanák,de már nem mondják. Szóval döntenem kell: vagy siker vagy leéégés.:/
2011. ápr. 1. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!