Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak egy duci nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy duci nőt szerettem meg de a ducik sose jöttek be?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lánnyal de eléggé duci 168 cm és 80 kg. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, eszméletlen pozitív kedvesség kisugárzás árad belőle, de sajnos nekem nem jönnek be a ducik, mindig vékony barátnőim volta. Mit tegyek? Mit tennétek helyembe?
2012. dec. 29. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyannal nem jönnék össze aki nem vonz szexuálisan, legyen akármilyen csodás is. Bocsi, de ez számomra lehetetlen. 19/F
2012. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Matematikailag megközelítve kreatív módon kéne kiépíteni az integrált koncepciót és teljes összhangban kell kiterjeszteni a racionális versenyelõny-forrást. Ezt tovább véve elengedhetetlenül fontos lenne motiválni az elõvárosi konvergenciákat. Sürgõsen szükséges tipizálni az átlátható piaci trendeket.


Dióhéjban: Ha nem tetszik valami, akkor azt nem kell erőltetni, hagyd a francba.

2012. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én se jöttem, össze, baráti társaságból ismerkedtünk meg. És nagyon megfogott a lelke, és hiányzik stb. Nem tudom mit tegyek
2012. dec. 29. 23:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Lelke tetszik HIÁNYZIK jó vele stb, csak a teste :/
2012. dec. 29. 23:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ötös úristen XDXD


ahaha,, háát nehéz, nehéz. Szerintem MÉG ne, inkább várjál és majd meglátod mi lesz, hogy érzed a dolgot, lehet kiábrándulsz majd, de lehet rájössz hogy neked ő kell tök mind1 hány köbméter vizet szorít ki a fürdőkádból.

2012. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Menjetek el közösen sportolni.
2012. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én találkozgatnék vele, ha ennyire egy hullámhosszon vagytok akkor bele fogsz szeretni és nem fog érdekelni hogy duci. Később elmentek együtt sportolni és lesz egy olyan barátnőd aki belülről tökéletes és kivülről is. De én nem hagynám elúszni a dolgot, ha megtaláltam azt aki belülről tökéletes csak azért meg dagi, mert a külső dolgokon lehet változtatni de a belsőkön szerintem nem, és az a legfontosabb. Adj neki még esélyt, nem később bánd meg, mert akkor már késő lesz, és nem vesztesz vele semmit ha találkozgatsz vele.
2012. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
HA tetszik az arca, ha elképzeled,hogy milyen lenne karcsúan, csinosan, és személyiségben is megnyerő, tehát alapvetően egy szép lányról van szó, akkor szerintem simán tolerálható a duciság. Én a kövér nőkre mindig úgy tekintek, hogy elképzelem milyen volna soványan. Ha ocsmány,akkor veszett ügy. Ha gyönyörű, akkor meg tudnám imádni, nekem bejönnek a vastag combjai, nagy kerek segge, jól lehet gyúrmázni ,meg le is lehet idővel fogyasztani. nálam épp ezért csak az ,hogy túlsúlyos nem igazán volna kizáró ok.
2012. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyetek egyelőre csak barátok. Aztán majd alakul valami...vagy nem.
2012. dec. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol tartotok jelenleg?
2012. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!