Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Igazából senkim nincs. Vannak állítólagos barátaim, de ők soha nem hallgatnak meg. ÉS valószínűleg el is pletyiznék a dolgaimat másnak. Szakítás után nagyon magamba zuhantam, de egy srác segített. Viszont most enyhén ő is lerázott. Végképp egyedül maradtam, senkim nincs, akivel meg tudnám beszélni a dolgokat...Mit tegyek?
2012. dec. 28. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk! Hátha... F
2012. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kb én is hasonló helyzetbe vagyok nincsenek nagyon olyan barátaim akiknek elmerném mondani a gondjaimat :S

17/f

2012. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kell,kiskanállal,de szedje össze magát fiam,azok a kínaiak nem fognak maguktól felrobbanni.

Na de háborút félre téve,ismerkedj,barátkozz,első sorban élőben de itt is elég kezdetnek.Mondjuk velem,én jó beszélgető partner vagyok,no meg vicces és okos.

2012. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, bulizz, ne agyalj, attól semmi nem lesz jobb.
2012. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En is szivesen beszelgetek veled!
2012. dec. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nem akarok veled beszélgetni. Pont ugyanilyen szarul érzem magam.
2012. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!