Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan szedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.A télen megismertem egy pasit és sikerült is összejöjjünk,viszont hamar véget ért az egész én pedig félév után is ragaszkodom hozza.A napokba az anyukájánál voltam,mert tartom vele a kapcsolatot még és azt mondta,hogy sokszor emlitett engem a volt pasim neki.A pasi átment az anyjához és mosolygott meg minden,de nemtudom hogy meritsek erőt magamba,hogy próbáljak meg vele valahogy beszélni..annyira gyáva vagyok,hogy meglátom és egyszerüen megse tudok mukkani.. pedig már régóta tervezem,hogy megbeszéljük végre a kettőnk közt lévő dolgot.. Egyszerüen nagyon szeretem,úgy mint még senki mást soha az életbe...
2012. szept. 8. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lett vége a kapcsolatotoknak?
2012. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Add fel
2012. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elvileg vége,minek tartani a kapcsolatot az anyjával?

Magadat kínzod ezzel.Ha majd akar valamit,ha ő is hajlandó lesz/lenne/ megbeszélni a dolgokat,akkor lenne esély valamire is.Ha eddig nem tette meg,nem is fogja.

2012. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért ért véget,mert a nagymamája nem szimpatizált abszolút,sőt egyenesen utált..
2012. szept. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!