Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal fel eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal fel eve vagyunk egyutt, es meg soha semmit nem kaptam tole. Semmit. Se viragot, se csokit, se ettermi meghivast, max egy kavet. Ez jogosan esik rosszul? 24L

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 01:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha ott hagytad, miért van kiemelve a kérdésed ?
2013. márc. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: Az oké, hogy mindenki a sajátját fizeti, de érted, hogy ez a srác az egészet kifizettette a kérdezővel. Nem csak a kérdező részét, hanem még a sajátját is. Ráadásul amikor meghívta étterembe és kifizette, utólag kezdett el az anyagiakon problémázni. Kedves kérdező, nem volt hülyeség, hogy szakítottál vele!


Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy ne fizessen mindent a fiú. Néha jól esik, pl amikor nincs pénzem nagyon (diák vagyok, nincs keresetem) és akkor azt mondja, hogy mindjuk fizeti a vonat jegyemet, az jól esik, viszont cserébe néha én is mondom neki, hogy "na jó, most meghívlak moziba, én állom". Tehát általában felesbe fizetünk mindent, jól esik nagyon ha meghív, de bűntudatom lenne, ha utána a következő alkalommal nem én fizetnék. Még akkor is, ha nem akarja, addig erősködök, míg sikerül nekem fizetni :)


Mindig is elítéltem azokat a lányokat, akik elvárják, higy MINDENT a fiú fizessen. A volt legjobb barátnőm fiúja, aki szintén jó barátom, meg voltak hívva velünk korcsolyázni, és a fiú azt mondta, hogy sajnos nem tudnak jönni, mert nincs annyi pénze, hogy mindkettejükét kifizesse. Persze erre a csaj nem mondta, hogy "jaj szívem, fizetem a sajátomat, hogy el tudjunk menni" hanem hagyta a fiút szomorkodni amiért nem tudtak velünk jönni. Szánalmas

2013. márc. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22 vagyok, mostmár mégsem az utolsó válaszolónak szól a válaszom :)
2013. márc. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én is ismerek néhány ilyen fiút!

Szerintem a felsoroltakból az a legegyértelműbb bunkóság, amit a pizzával csinált!

2013. márc. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 kolosszus22 ***** válasza:

Nem állok rosszul anyagilag, de általában én sem kényeztetem agyon a barátnőimet ilyen téren (nem veszek drága holmikat és nem fizetek drága utazásokra, nem vagyok az a pénzszoró típus, magamra sem költök túl sokat), de azért apróságok, meghívások természetesen vannak, anélkül nem megy. Még én is azt mondom a,hogy te palid atom tahó szint, eszembe nem jutott volna kifizettetni a pizzámat a barátnőmmel pl. Olyan már volt, hogy felesben fizettünk valamit vagy akkor fizetett ő, ha kifejezetten ő akarta így, tehát meghívott.

26F

2013. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Koszi!

Igen, en sem varok gyemant nyaklancot, megveszem en magamnak.

Masik ilyen volt, mikor elmentunk a boltba, es vett egy csokor viragot ( gondoltam, je, ezt nekem vette, hat nem, hanem az anyjanak! ( csak ugy , nem alkalombol)

2013. márc. 29. 12:59
 27/30 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen pasim.. szülinapjára nagy banzájt csapott, kb. 20 ember, kaja, pia.. Én egy fantát ittam és az est végén szólt, hogy az üditődet még nem rendezted. Nah akkor kellett volna otthagynom, de lenyeltem tőle még pár ilyet. Nem azért, mintha egy fantát nem tudnék kifizetni, de ha ennyi embert vendégül lát, nehogy már a barátnőjének egy üditőt ne tudjon kifizetni. Vicc..
2013. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Utolso: ez nagyon durva, bar en pont ugyanezeket eltem at tole.

Hogy lehetegy ferfi ilyen?

Es az enyem mar lassan 40 - hez kozelitett.

2013. márc. 30. 12:37
 29/30 anonim ***** válasza:
óóó... ne haragudj, de a pasid 1 paraszt :S Már magában az bunkóság hogy semmit nem vesz neked, de az hogy veled fizetett ki dolgokat az már a határon túl van! 18/F
2013. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasi egy utolsó bunkó, tahó állat, aki csak azzal foglalkozik, neki mi a jó! Dobd a fenébe! :D

Nem ér egy petákot sem az ilyen!


Tényleg, nem kell, hogy a pasi fizessen mindent, azt is megértik a nők, ha épp mondjuk nincs munkája!

De ez már parasztság! Legyen már önbecsülésed! ;)

A másik, hogy meddig "bírja" a szexet...röhej!



Minek is vagy vele? Boldog vagy? Sipírc keresni valaki normálisat! :)

2013. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!