Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal fel eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal fel eve vagyunk egyutt, es meg soha semmit nem kaptam tole. Semmit. Se viragot, se csokit, se ettermi meghivast, max egy kavet. Ez jogosan esik rosszul? 24L

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 01:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem létezhet, ne mondd már! Mellette Neked fogalmad sem lehet arról, milyen egy igazi férfi. Sajnálom :(


25f

2012. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve semmi!? Ne haragudj, de sóher bunkó a pasid! "Meghív" vacsizni, de te fizeted a pizzát? Röhej!
2012. dec. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem tudok elképzelni. Sem azt, hogy van akkora gyökér férfi aki áthívja magához a csajt pizzázni, aztán kifizetteti vele az egészet, sem azt hogy ha ilyen viszont tényleg van, akkor van olyan idióta lány aki ezt megteszi és utána itt kérdezget, nem kidobja a francba..
2012. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ez bizonyos népcsoportokra jellemző...

Még 20 éves házasság után se fogsz tőle semmit kapni.

Takaríttasd ki vele a lakásod,hogy ledolgozza a pizza árát,meg szereltesd meg az elromlott cuccokat.Ha nem csinálja,szbadaulj meg tőle gyorsan.

2012. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Meghívott hozzá és kifizettette a pizzát??????!!!! X-D

A parasztság világbajnoka!

nem te, hanem a pasid


Az egyik barátnőm szakított a pasijával, (hasonló jószág) és a pasi 1-2 hónap múlva felhívta, hogy békülni szeretne, menjenek el egy hétvégére Párizsba, és majd meglátják fellángol-e köztük újra...

De azt még hozzátette, hogy a csaj fizesse a repülőjegyeket, mert a szállást ő szerezte (egy barátja adta kölcsön a lakását, aki Párizsban él és elutazott)


Menekülj ettől a gyökértől, soha, SOHA, S O H A nem fog megváltozni!

41/N

2013. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Koszi mi denkinek!


Igen, a pizzas eset, mondta menjek hozza vacsira. Rendel pizzat.

Oke, rendelt, olyat amit en nem is annyira szerettem

Mikor jott a pizzas fiu, csak ult, aztan mondta, most en fizessem ki.

En hulye kifizettem ...


Amikor etterembe voltunk ahova meghivott ( ketszer voltunk osszesen) , este hazaertunk ( nem laktunk egyutt) es elovette a blokkot, hogy fizessem a felet.


Utolsonak: a parizsi sztori sem semmi!

2013. jan. 4. 16:08
 17/30 anonim ***** válasza:
Remélem kiszámláztad neki a szexet (alkalmanként 6.000-10.000 Ft)! Már ha lefeküdtél ezzel a gyökérrel...
2013. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

A szex az 1-2 percig tartott nala, en le voltam sz@rva.

Mar otthagytam- nem

Is ertem mi tartott eddig.

2013. jan. 4. 23:08
 19/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, az utolsó bejegyzésedre: LIKE!
2013. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Énis fél éve vagyok együtt a barátommal. Eddig egy tábla csokit és egy korsó sört fizetett. És tudod mit? Nem zavar, nem kell hogy megvegyen nekem mindenfélét. Hétvègente együtt jàrunk kocsmázni és mindenki a sajátját fizeti. Nem csinálok belőle nagy ügyet. Ennél fontosabb dolgok is vannak.
2013. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!