Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak akkor ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki L kérdése:

Mit csinaljak akkor ha a volt pasim aszt hiszi hogy harakszok ra valojaba meg szeretem?

Figyelt kérdés
:/
2012. dec. 26. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ezt most fogalmazd meg kicsit érthetőbben.
2012. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt most én sem értettem.
2012. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
inkabb baszatok raa :D
2012. dec. 26. 17:29
 14/18 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok,a volt barátnőm szeret is,meg utál is.Utál,mert azt hiszi évekig hazudtam és megcsaltam,közben meg ő gondolkozott nagyon,hogy más kell neki és azért szakított.Aztán még szeret is,mert érezni rajta,csak erölkö9dik nem kimutatni.CSak hát évekig volt velem és nehéz lenne le tagadnia a dolgokat.Ő még talán össze is jönne velem,ha meg tudnám békíteni,de én nem akarom...

Szóval ami ide is vonatkozik,meg rátok is,ha ti csajok is őszinték vagytok,akkor tisztázódnak leghamarabb a dolog.

2012. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy egy nőnek mi szüksége van arra, hogy az exének a volt nője előtt pasinak adja ki magát, és utánozza azt a faszit, aki ejtette ill. kidobta őt, mint azt a bizonyos macskát c.rni:DD
2012. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 isshosenkin ***** válasza:

Kedves kérdező:


KOMOLYAN...ez a Kategória nem gyerekszoba........kérlek ne itt szórakozzál...

2012. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 I am God ***** válasza:
Lehet, hogy azért hisz ilyen dolgokat, mert a haragszokot k-val írod
2012. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 isshosenkin ***** válasza:
Simán lehet:-)
2012. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!