Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem fogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem fogad el a párom családja?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 2 éve együtt vagyunk együtt, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Egyszer megcsaltam emiatt szüneteltettük a kapcsolatunkat. Most először fordult elő, hogy a párom családjával töltöttem a szenteste egy részét. Nagyon rossz hangulatban telt el ez a délután. Az apja folyamatosan megjegyzéseket tett rám, piszkálódott vagy épp semmibe vett ha beszéltem, vagy direkt nem hívott el mikor a fiúkkal félrevonult beszélgetni. Ha bementem a nappaliba ő kiment segíteni a konyhába a feleségének.

Szóval látszott, hogy rühell. Szerintetek, hogyan tudnám magam megszerettetni vele?


2012. dec. 25. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én leülnék vele beszélgetni, vagy szimplán csak visszaoltanám mikor beszól nekem... volt ilyen velem, oltogatott a paller,(2hónapos kapcs) majd az 5. 6. megjegyzésre visszaszóltam hogy ugyan Ő mi alapon magyaráz nekem meg, hogy ugye nem gondolta hogy ezt szó nélkül hagyom illetve leoltottam, hogy ne a barátnőm előtt savazzon hanem beszéljük meg mint férfi a férfival a dolgot.. Ezután fél óra csönd volt, már ami ezt illeti , majd kaja után ottmaradtam vele és megkérdezem mi baja velem, Ő azt mondta hogy semmi, csak szerette savazni a lánya barátait akik mint a nyuszik úgy tűrték de én visszaszóltam ezért haverként fog kezelni, mert hogy nem vagyok olyan gyökér mint a többi csávója a bnőmnek ezért áldását is adja ránk .. Azóta is jóba vagyok az öreggel, és együtt is vagyunk (7hónap)


Ja igen és nem karácsonykor történt

2012. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd ezt. Egyrészt érthető a viselkedésük, gyakorlatilag megmutattad a barátnődnek, hogy ennyit ér a becsületed. Másrészt pedig ha ezúttal tényleg komolyan gondolod a kapcsolatodat vele, akkor hagyd a szüleit, ha sokáig együtt lesztek, akkor bele fognak nyugodni. Mindenesetre TE ne legyél ellenséges velük, inkább legyél önmagad.
2012. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ma 17:53 én meg visszaszóltam volna, hogy 2 másodperced van, ha élve akarod elhagyni a házat:D de tök komolyan. Szerencséd volt, hogy a pali nem olyan mint én. Nem érdekelt volna hol kötsz ki. Az utcán vagy a temetőben. Nálam az én házamban vissza nem ugatsz kiscsira.
2012. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát igen, nem minden fater olyan, mint amit az első mondott.. lehet hogy egyáltalán nem tűri, hogy visszaszólogatnak neki.

Próbáld meg rendesen kezelni a helyzetet, egy-két beszólására viccesen reagálni, add önmagadat az a lényeg.

Hívd félre, kérdezd meg tőle hogy mi a baja veled.

2012. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ezt sehogy. Az én apám is ilyen, szarba se venné a páromat, ha tudná, hogy ezt tette velem, még akkor sem, ha én már esetleg megbocsátottam. Én annak örülnék a helyedben, hogy még így is kulturáltan viselkedett veled és nem küldött el a büdös halál f*szára.
2012. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja hogy megcsaltad... akkor ásd el magad, én sem kedvelnélek.

4es voltam

2012. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen egyszer megcsaltam a kapcsolatunk elején, de én bevallottam neki nem titkolóztam és az volt a legnehezebb időszak az életemben, mikor szakított velem emiatt (tudom, hogy nem mentség, de részeg voltam mikor történt). Ő túl tudta magát tenni, megbocsátott és szeretném ha az apjával is jó kapcsolatot tudnék ápolni, mert úgy érzem, hogy a barátnőm az igazi és vele szeretnék lenni örökre.
2012. dec. 31. 02:12
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd azért bocsájtott meg, mert szerelmes beléd. Az apja nem épp ezért te nem maradsz más a szemében mint egy kis szarjancsi, aki nem fér a gatyájába. Próbáld meg megérteni ezt és ne erőlködj. Még mindig azt mondom, örülj annak, hogy nem vert laposra és ne nagyon ugrálj. Húzd meg magad, ha náluk vagy.
2012. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!