Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy anyukám ne tudjon befolyásolni a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
A barátom és anyukám nagyon jó kapcsolatban vannak,régóta ismerik egymást.Május óta vagyunk együtt,de ez időalatt voltak kisebb-nagyobb veszekedések.Volt 1 hónapos szünet októberben,és az oka az volt hogy a barátom összevissza írogatott mindenféle dolgot facebookon,amit én persze meg is kaptam,és elolvastam.Szakítottunk,de anyám folyton a befolyása alatt tartott.Nem mehettem sehova,elvették a telefonomat,és sorolhatnám.Gondolkoztam 1 hónapig,úgy gondoltam jár egy utolsó esély.Kibékültünk,idáig tartott a nagy szerelem,beleolvastam a facebookos üzeneteibe,és egy csajnak amiket írogatott megint csak ledöbbentem.Most félig-meddig szakítófélben vagyunk,de anyukám már megint próbál befolyásolni hogy elveszi a dolgaimat.Elkezdte nekem tartani a szentbeszédét,hogy hogy viselkedhetek valakivel így,akkor minek voltam vele idáig együtt,és a többi stb. Szóval nem tudom mit tegyek.Ti mit lépnétek,ha ilyen előfordulna?Kibékülni már nem akarok semmiképp,de akkor megint befolyásolva leszek.Hogy mondjam el anyukámnak érthetően,nem bunkóan hogy nekem ez nem hiányzik,és nem akarok vele kibékülni,ne tartson a befolyása alatt,stb.?
2012. dec. 26. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Lassan már másban sem lenne szabad befolyásolnia...
2012. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ìrj anyukádnak a fészbúkon,hogy te ezt igy gondolod es már 14 éves vagy ugyhogy nagylány is. Lájkold sokat a mutter kiirasait es fenykepeit,akkor biztos meglagyul a szive.
2012. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vicces ma Ádámka... :D
2012. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Légy határozott!

Mond meg neki nyugodtan hogy ez gyerekes és hogy ne avatkozzon bele. Ez a te életed a te döntésed...

Szerintem anyukád nagyon gyerekesen viselkedik...

2012. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem is
2012. dec. 26. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egészen biztosan megbeszélném Anyuval a problémáimat. Biztos, hogy meghallgatna, és tanácsokat is adna. A döntés azonban biztos, hogy az enyém lenne.

Én nem vagyok egy idős csaj, de úgy érzem a kérdésedből, hogy még nem vagy egy magabiztos nő, pedig akár 16-18 évesen is lehet saját döntéseket hozni.

Én másfél éves kapcsolatot bontottam fel, úgy, hogy anyu mindent tudott rólunk, de a vége az volt, hogy azt mondta, Sajnálom! Ez a Te döntésed.

Lehet fejleszteni a magabiztosságot. Ha döntöttél, ne vacilálj. Az ilyen csiki csukinak úgy sincs sok értelme.

Egy két döntés biztos félre csúszik, de megtanulod, hogy azok következményeit is neked kell viselned. Később sokkal magabiztosabb leszel. ami nagy hasznodra lesz. akár a fiúkkal kapcsolatban is.

2012. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,döntöttem:) utolsó:hány éves vagy?
2012. dec. 26. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
18, de majdnem 19!
2012. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!