Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt minden kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt minden kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
Eddig 2 hosszabb kapcsolatom volt. De mindegyiknél ugyanez volt. Addig amíg nem költöztem össze vele, addig egyszerűen nem éreztem, hogy összetartozom vele. Most ismét van egy barátom, és megint ezt érzem, kb. fél éve járunk együtt, de egyáltalán nem érzem, hogy összetartoznánk, legfeljebb akkor amikor találkozunk. De ha hetekig nem találkozunk, akkor megint nem érzek semmit. Mitől lehet ez?

2012. nov. 2. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes.
2012. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy hetekig nem találkoztok. Gondolom távkapcsolat, azokat meg nem igazán tudok én sem igazi kapcsolatnak tekinteni.
2012. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom nem vagy szerelmes -.-
2012. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem távkapcsolat. Nagyjából 15 percre lakunk egymástól gyalog. De például ha dolgozik, akkor este fél kilenckor ér haza, és általában akkor már fáradt, és nem jön át hozzánk. Ez nagyjából kitesz egy héten 4-5 napot. A hétvégén meg alszik, mert ki kell pihennie magát, akkor sem jön át. Ilyenek miatt nem találkozunk hetekig.
2012. nov. 2. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:

És te nem tudsz átmenni hozzá, hogy legalább aludjatok együtt?

Az meg kamu, hogy egész hétvégén alszik...

2012. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem szereti, ha este átmegyek hozzá. Majd ő jön, ha tud. Ez az álláspontja.


És sajnos nem kamu, volt hogy szombaton délután átmentem váratlanul, és aludt.

2012. nov. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!