Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van most szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most szerintetek mit csináljak? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és megtudtam hogy én is neki de mikor meg kérdeztem hogy tényleg igyvan azt mondta ige de azóta rám se ír ha pedig én írok rá akkor meg mindig el kell mennie valahová://
2012. dec. 24. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Megijedt tőled:D

Lehet h szégyellős.

2012. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beijedt.

Próbálkozz csak, hátha nem lesz majd ijedős, nem fog félni tőled! :)

2012. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább meggondolta magát...
2012. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát férfi létemre egy ilyen szituációban inkább ahhoz lenne nagyobb bátorságra szükségem, hogy a nőnek megmondjam tetszik. Azután már nem menekülnék előle, inkább örülnék neki, ha keresne. No de nem vagyunk egyformák.:)


Próbálkozz tovább, talán nem lököd mély depresszióba.:)

2012. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor megmondta, hogy tetszel neki, akkor legalább volt annyi eszed, hogy megmondd neki, hogy neked is tetszik ő??? Vagy most gondolhatja, hogy neked nem tetszik ő?
2012. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. dec. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!