Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

2011-ben megismertem egy férfit. Már akkor is nagyon tetszett, csak az volt a bökkenő, hogy a barátnőjét eljegyezte. Már nincsenek együtt. Véletlenszerűen szoktunk találkozni,legutóbbi találkozásunkkor beszélgettünk. Amikor elváltunk egymástól, megsimogatta az arcomat, és mondta, hogy nyugodtan keressem, ha bármiben tud segíteni. Nem tudom, hogy mit akar tőlem, mert alapjában véve kedves, nyitott, segítőkész ember. Próbáltam felvenni vele a kapcsolatot egy közösségi portálon, ahol csak pár, "semmit mondó" üzenetet váltottunk. Nem akarok nyitni felé, mert nem szeretnék pofára esni.


Hét elején írt Facebook-on egy üzenetet, hogy ugorjak be a munkahelyére segíteni (gyakran van ilyen). Az üzenetet így kezdte: 'Drága ...!' Pár óvatos pillantást ejettünk el mind a ketten, és beszélgettünk.


Bökkenő (nem tudom, az e), hogy a húga velem egyidős...


Mit tegyek? Ne reménykedjek? 18l (ő 25)



2012. dec. 23. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedjetek, esetleg hívd el valahova kettesben :) nem olyan vészes ez a pár év.. :)
2012. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy? Annyira aranyos, hogy nem merek lépni!
2012. dec. 23. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
ne izélj már.. csak egyszerűen "nincs kedved összefutni egy teára?", vagy "most megy moziban az xy film, téged nem érdekel véletlenül?"... vagy ilyesmi
2012. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok pofára esni. Ott szeretnék dolgozni pár éven belül, ahol ő dolgozik. Égő lenne szerintem a helyzet...
2012. dec. 23. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem kockáztatsz, akkor nem is fog történni semmi. akkor viszont ne rinyálj...
2012. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hívod el valahova,vagy nem kezdeményezel,lehet,hogy életed végéig bánni fogod az elszalasztott lehetőséget.Talán Ő is akarná,csak vannak Benne gátlások és kételyek.Szóval,aki mer,az nyer,aki meg nem,az meg így járt,de akkor ne sírjon...
2013. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én hívjam el 'randira'?!
2013. jan. 3. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi,csak ne ilyen nyíltan vágd az arcába,hanem burkoltan célozz arra,hogy jól esne,ha elmennétek kettesben valahova.
2013. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legalább megtudod, ő nyitott-e a dologra, és hogy reménykedhetsz-e, vagy sem. Tudod, kis kockázat, kis győzelem... És figyelj, napi szinten csevegek és néha találkozom is olyan fiúbarátaimmal, akik egyszer már (legalább) bepróbálkoztak. Szerintem 25 évesen már nem kéne olyannak lennie, hogy hangosan kiröhögjön, aztán életed végéig cikizzen azért, mert megpróbáltad nála, és nem jött be.

Ha nem próbálod, lehet, 0% esélyed van arra, hogy "legyen ebből valami", de ha meg mégis... Azért mindenképpen csak nyerhetsz- vagy megtudod, merre hány méter, és nem folyton rajta jár az agyad, vagy összejön. :) Hajrá! :)


20/l

2013. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak Facebook-on lenne kivitelezhető ez, vagy akkor, ha véletlenül összefutunk... Úgy érzem, ha akarna valamit, keresne.... :((
2013. jan. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!