Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha nem kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha nem kívánom a vőlegényemet?

Figyelt kérdés
Mindíg kerülöm a témát. Ha már nincs kibúvó, azt akarom, hogy gyorsan legyen már végre. 4éve vagyunk együtt. Mostanában nem is csókolózunk soha. Mi a véleményetek?
2009. aug. 24. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
igy van,jobb most mint akkor,mikor már ha csak meglátod,a hányinger keringet:( én is most szakitottam 2-3 honapja az exemmel,akivel 4 évig voltam együtt.nekem is igy voltak ezek a dolgok,nem kivántam,még csokolozni sem csokoloztam vele,de amugy én vagyok aki másodjára válaszolt.nálunk az miatt romlott meg a dolog,hogy már beleuntam abba,hogy megcsinálni megtudta a picit,de,hogy felnevelje,azt már esze ágában sem volt.ja meg éjjelente a gép elött csajozott,olyan süket dumákkal,hogy egyedül él,meg ilyenek....miközben mi ott voltunk neki.kicsit sokallottam.igy ez lett belöle.
2009. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de mindig gondolj arra, hogy jobb most véget vetni egy halódó kapcsolatnak, mint mondjuk 10 év múlva, úgy, hogy esetleg már gyereketek is van. Az, hogy nem kívánod, arról tanúskodik, hogy nem vele kellene lenned. Biztos fáj majd, ha vége lesz, de idővel érezni fogod, hogy jó döntést hoztál. Az lebegjen a szemed előtt, hogy minél többet rágódsz egy problémán, annál biztosabb, hogy ott valami nincs rendben, és csak a szíved próbál folyamatosan figyelmeztetni. Kívánom, hogy jó döntést hozz végül, ami a boldogságodat meghozza!
2009. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!