Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha nem kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha nem kívánom a vőlegényemet?

Figyelt kérdés
Mindíg kerülöm a témát. Ha már nincs kibúvó, azt akarom, hogy gyorsan legyen már végre. 4éve vagyunk együtt. Mostanában nem is csókolózunk soha. Mi a véleményetek?
2009. aug. 24. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Hát sztem hagyd el ha nem kívánod vagy valami változatosságot vigyél bele,mert meg fog csalni ebbe sajnos biztos lehetsz.Vagy engedd el,élje az életét,mert ez tönkre tesz egy kapcsit.


22F

2009. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szereted szerelemböl?vagy csak inkább megszokásbol?nálam is igy volt az exemmel,hogy nem kellett sehogyan sem már.4 évig voltunk együtt.a sex olyan volt vele,hogy tudta,hogy nem akarom és mégis meg kellett történnie:( és nagyon rossz érzés volt.én már nem szerettem szerelemböl.nálam ezért volt ez.
2009. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

régen kívántad?

mást kívánsz?

szerintem egyáltalán nem normális.

2009. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek akarsz hozzámenni feleségül.Mi lesz 2 de mondjuk 10 év múlva????
2009. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, valami gond lehet... Esteleg megváltozott, nem tisztálkodk rendesen? Vagy nem szereted már? Jó lenne ha beszélgetnétek erről, mert nem hangzik túl jól. 4 év után még nyalják-falják egymást a párok, sokat szeretkeznek, ezért furcsa..
2009. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha menyasszony,az még nem jelenti,hogy hozzá is fog menni,csak azt jelenti,hogy eljegyezték.gondolom nem ez volt,mikor igent mondott.mostanra minden megváltozott sztem az érzéseiben.én is voltam menyasszony,és mégis ugy jött ki a dolog,hogy szakitottam az exemmel.
2009. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy ez így nem mehet tovább, legyen vége. Ez hülyeség szerintem. Ha felmerül valami probléma, azt megoldani kell, nem elmenekülni.


Gondold végig, milyen volt régen, mi változott. Ezt sajnos csak te tudod, biztos tanácsot senki nem adhat.


Mi csak két éve vagyunk eygütt, de velem is épp ilyen van/volt. Átgondoltam mindent, igyekszem megoldást találni, nem otthagyni, és ez neki sem jutott eszébe.

2009. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális.

Vannak olyan házaspárok akik nem hogy 4 de még 40 évnyi házasság után is aktív szexuális kapcsolatot élnek.


A véleményem az hogy valami miatt(hormonális változás,kiégés,betegség stb)lecsökkent a libidód alacsony szintre.

És ezért nem kívánod a testiséget.

Ezzel talán orvoshoz vagy szexológushoz kell fordulni.


Vagy talán csak a kapcsolatotok laposodott el és eltűntek az érzelmek.Ezért nem kívánod a párod....

Ez esetben fel kell dobnotok valamivel a kapcsolatotokat.

Vagy irány a házassági tanácsadó.

Ha ez nem sikerül akkor felesleges együtt élnetek.....


Egyébként mellékesen megjegyzem:

Általában azok a felnőtt nők szenvednek ehhez hasonló "tünetekkel"(alacsony libidószinttel..stb)akik korai tinédzserkorukban túlságosan aktív,csapongó szexuális életet éltek(állandó partnerváltogatás..stb)és ez a szexuális,lelki fejlődésére úgy hatott hogy később már nem talált élvezetet a testiségben,csökkent a libidószint,"kiégett".

Ami ugye a későbbi komolyabb kapcsolatok kialakításánál nagyon rosszul sült el...hiszen a férfi akarja..a nő meg sose vagy csak ritkán.

Ezért nem ajánlatos a lányoknak már 14 éves kor előtt sorozatban mindenkivel kivétel nélkül összefeküdniük.

2009. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez már halott ügy. Szerintem már csak megszokás tart össze minket. Csak olyan nehéz belátni és félek az érzéstől hogy már nincs velem.
2009. aug. 24. 20:20
 10/12 anonim válasza:
Én is igy voltam három és fél év után, h nem kívántam a szexet de ha összejött akkor alig vártam h vége legyen, végül megcsalt, nem elégítettem ki teljesen.Szakítottam vele pedig tiszta szívemből szerettem és még szerintem most is, de túl kell rajta lépni, nem hittem volna h ilyen "könnyű" lesz.Sok sikert, jah igen szerintem is most szakítsatok míg utálatba megy át ez.
2009. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!