Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet meghatni egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet meghatni egy férfit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szándékosan semmivel,szándékon kívüli dolgokkal igen,engem legalábbis.
2012. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pl. téged mi hatott meg legutojára? mi hatna meg?
2012. dec. 24. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Sörrel!
2012. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagy szőrős pinától eléggé elérzékenyülnék:)
2012. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem az,hogy láttam egy nagyon beteg gyereket,aki 18 éves volt és se testileg,se lelkileg,sem agyilag egyáltalán nem volt kifejlődve ,nagyon sajnáltam szegényt és hát nem tudtam semmit se tenni,se mondani és akkor ja.
2012. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Oroszlánkirály első részével.:D
2012. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez egyénen múlik és nem azon hogy ffi vagy nő. Találkoztam már nem egy olyan nővel aki érzéketlen volt mint egy szikla. Pasiban nyilván több ilyen van.
2012. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te, en kaptam egy spontan es oszinte bokot egy lanytol, epp egymas mellett ultunk es majd leestem a szekrol, es ezt meg tetezte azzal hogy kesobb kerdezett hogy van e testverem meg milyen zenet halgatok meg ilyenek (minden kerdest mas alkalommal, nem interju volt) es most oda jutottam hogy egyszeruen nem tudom ot kiverni a fejembol pedig tudom hogy van baratja.
2012. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz neki 5 hónap eredeti Word of Warcraftot
2012. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

*****

Ez a film engem személy szerint nagyon meghatott.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!