Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ötlet lenne h a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet lenne h a párom kicsit elérzékenyüljön?

Figyelt kérdés

arra gondoltam gyertyát gyújtok, bekapcsolom a Sasvári Sándortól az érted vagyok és te értem vagy számot. és odaadom a páromnak a gyűrűt amit nemsokára megveszek neki. ez emlékezetes lenne? én 20/l ő meg 26/f.

másik kérdésem mennyibe kerül egy igazi ezüst gyűrű? ilyen egyszerű gyűrűre gondolok, nincs rajta minta meg kövek. csak sima ezüst gyűrű.


2012. dec. 23. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy a srác nyúlcipőt húzva meneküljön előled-akkor tedd:DD


Döbbenet.

2012. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért?? tök romantikus lenne nem? mi ebbe a rossz?
2012. dec. 23. 22:26
 3/9 A kérdező kommentje:
nem eljegyezni akarom nő létemre. csak egy kis ajándék.
2012. dec. 23. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Te tudod, milyen a hozzáállása ehhez a nyálas romantikához.


Ha én lennék egy hasonlónak az elszenvedője, valószínűleg nem tudnám abbahagyni a röhögést (zavaromban).


Pedig én nőnemű volnék.

2012. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, én is szeretem a romantikát, nincs annál nagyobb vágyam, minthogy a párom kimondja, velem szeretné leélni az életét, de ez azért így kicsit sok. Még ha nem is eljegyzési dolognak szánod.

Nagyon nyálas, és azért a férfiak kevésbé romantikusak.

Amúgy még jó, hogy nincsenek benne kövek..jesszus, férfi gyűrűbe nehogy már legyenek, mert aztán tényleg kimenekül a világból. Ha nem a körítéstől, hát akkor a gyűrűtől.


Én nem tenném a helyedben.

2012. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miért akk hogyan tehetném emlékezetessé az odaadást? vagy pedig bedugom a bugyimba és mondom neki h találni fog vmit ami az övé:D
2012. dec. 23. 23:15
 7/9 A kérdező kommentje:
akk szerintetek hogyan kéne odaadnom? am ő is meg én is romantikusak vagyunk. de csak annyira h eddig pl romantikáztunk szex közben gyertyával, meg közös fűrdőzés gyertyával. de akk van vmi ötletetek?
2012. dec. 23. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek kell ezt még emlékezetesebbé tenni? A kevesebb néha több. Épp elég lesz, hogy kap tőled egy szép gyűrűt. Egyébként akkor inkább valahogy összefűzném az esti hancúrral a dolgot és az tuti emlékezetes lesz. És még csak nem is röhejes. Csak ne dugd fel magad, mert akkor a sürgősségin is szerzel néhány jó pillanatot..magatoknak meg annál kínosabbat.
2012. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem terveztem feldugni xd. de köszi a jótanácsot:D szal elég lesz neki ha romantikusan elkezdünk szeretkezni és egyszercsak a kezébe pottyanik és mondom neki h ezt én tojtam neked?
2012. dec. 23. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!