Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak neki karácsonyra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki karácsonyra? (Nem ennyire egyszerű, azért írom ki )

Figyelt kérdés

Szóval, körülbelül 1,5 hónapja vagyunk együtt, vagyis nem vagyunk együtt, mert még ki sem lett mondva, h ő a barátom vagy én az ő barátnője lennék, de dolgozunk az ügyön. :) A történet azért nehézkes mert már ismerjük egymást, több mint 3 éve találkoztunk de én akkor épp a végén jártam egy kapcsolatnak és nem jöttünk össze, túl sok volt a zavaró tényező. Most újra találkoztunk és azóta szinte folyamatosan együtt voltunk, nála, nálam, de 2 hete elment külföldre dolgozni. Karácsonyra hazajön, de megállt a tudományom ajándék terén.

28 éves. Régebben fotósként dolgozott, meg DJ-kedett, szereti a Pc játékokat, de ezek közül egyik téma sem olyan amivel megtudnám lepni vagy örülne neki.

Igazából már vettem egy polót, egy jó minőségű bort, ami kapott egy ördög jelmezt (borhütő-vicces) és találtam egy acél kulcstartót, amin egy kis zöld béka van pici koronával a fején... Viszont, most, h csomagolnám be már nem érzem azt, h na ezt eltaláltam... Valakinek valami ötlete lenne???? Mind e mellett 3 fogásos karácsonyi menü lesz, csinálok sütit is, édeset, sósat (tudja, h konyhatündér vagyok és szereti is ) de az nem lenne nagy szám, ha sütnék neki...

SEGÍTSÉG :)))



2012. dec. 17. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Vegyél neki egy tollat. Azt úgy is használnia kell. Vagy egy matricát amit a homlokára ragaszthat.
2012. dec. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amit eddig leírtál az nekem tökéletes karácsony lenne. Nem kell, hogy jó ajándék legyen csak legyen egy kis mütyür de a lényeg, hogy legyen ott a lány. Egy meghitt karácsonyi vacsora sok sütivel tökéletes.
2012. dec. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaguar Warriornak kolbászból készült kerítés kéne... telhetetlen állat!
2012. dec. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ki nem álhatom a szokványos ajándékokat, kapni és adni se szeretem, csak még nem tart ott az ismerkedés, hogy tudjak kreatívkodni eléggé :) Nem hiszem,hogy egy tollal beljebb lennék...

Ötletek azért még jöhetnek mert pont ez a gond, hogy ez az ajándék nyugodtan odaadható bátyámnak, apámnak, barátaimnak.....

2012. dec. 17. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Na még éhes lettem , megyek énis a karácsonyi vacsorára :DDD

Szerintem örülni fog a kettesben töltött vacsorához :)

Egy ezüst lánc vagy egy karkötő? Egy ilyen normál ... 19L

2012. dec. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!