Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan bunkók a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan bunkók a pasik, hogy úgy ráznak le, hogy nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ezt csak hagyja az ember annyiban. Jó lenne tudni az igazságot, meg beolvasni, hogy milyen bunkó. Vagy hagyjam és ne foglalkozzak vele?
2012. dec. 21. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is szokták ezt csinálni de én nem szoktam annyiban hagyni...
2012. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányok is csinálják...
2012. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért olyan bunkók a csajok, hogy úgy ráznak le, hogy nem válaszolnak?


Ugyanaz a válasz nemtől függetlenül, mert taplók.

2012. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, velem a lányok csinálják ezt, de én megelégeltem és most már én is ilyen bunkó vagyok velük, meg is érdemlik. Talán nézz magadba, lehet benned is ott a hiba.
2012. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt nem kellett volna megkérdezned, mert jönnek ide verni a nyálukat a "pasik" :D amúgy szerintem azért, mert rossz pasikra írkálsz rá, nem a bájgúnárt kell kiszúrni. ahogy a pasiknak sem a plázacicát. mert mindkettőnek 4000 ismerőse van fb-n meg miegymáson. peace.
2012. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Félreértettétek a kérdést vagyis lehet én írtam ki rosszul. Ez nem netes kapcsolat volt. Egy hónapig együtt voltunk, aztán egyszer csak nem válaszolt az üzenetemre és ennyi. Álmomban sem gondoltam volna, hogy le fog rázni........
2012. dec. 22. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!