Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lefekszek a második unokate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekszek a második unokatesómmal akkor lehet valami bajunk? De még nem akarunk gyereket!

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 20:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
NA de kérem, kezeljük komolyan ezt a komoly kérdést! Szerintem nem helyes, hogy az unokatesóddal kezdesz és vele szexelsz. Mégiscsak rokonok vagytok. JObb mintha a tesód lenne.... Na szal, ha védekeztek, akkor nem követtek el vérfertőzést és sem nektek sem más senkinek nem lesz úgymond "baja". Ha gyereketek születne, nos neki valószínűleg nagy esélyei vannak, hogy lesznek neki krónikus, genetikai alapú betegségei. Megkockáztatnátok? Születne egy olyan gyereked aki nem teljesen egészséges? Feltudnál nevelni úgy, hogy ráadásul a saját unokatesódtól van és a családod nem fog támogatni? Szerintem most szállj ki ebből, amíg nem csúszik be a baj!
2009. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is másoduni és nem is tudtam hogy az, később derült ki. Mivel nagyon szeretjük egymást, utánaérdeklődtünk mindennek és se törvényileg se genetikailag nincs akadálya. (hogy egy példát is mondjak, pl.: Down kórra 1%-kal több az esélye a babának) Ma már mindent ki lehet küszöbölni magzatvíz vételből. Ha te ezt bevállalod, akkor nincs baj. Semmi bajod nem lesz. Egyébként meg faluban még mindig szinte mindenki mindenki rokona...a szülőkkelazonban el kell fogadtatni a dolgot, viszont ha mindezt elmondod neki, felvilágosítod, akkor nyert ügyed van. De tényleg csak akkor tedd ha ő az igazi, ne csak heppből feküdj le vele. Felvettem a kapcsolatot ilyen fórumokon már házastársakkal, sőt ahol baba is van már s még nem találkoztam sehol olyannal, akinél bármi rendellenesség lenne. viszont ha majd a te gyereket is így "járna", akkor már fenn áll a veszély, genetikai dolgok többszörös öröklődnek, akkor már egyre több a közös gén, így a betegségekre való öröklődés is. Remélem segítettem!
2009. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokat segítettél te is és a tobbiek is koszonom mindenkinek!!!!!!!!!!!! De még nem tervezzuk a sexuális életet de azért ugy gondoltam mégis jobb ha utánanézek a dolgoknak!!!!!!!! koszike a segítséget :):):)
2009. aug. 24. 09:35
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem gáz. Az uncsitesó az határeset, de a másodunokatesó az nyugodtan.
2009. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szia ezt most hogy érted mire írtad azt hogy nyugodtan????
2009. aug. 24. 12:48
 16/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem gáz, a másodunokatesó már nem tabu szerintem.
2009. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mindenkit kérek: NE KÖVESSEN EL SENKI SEM EKKORA HIBÀT!

A Magyarok maradjanak meg tisztának és ne degenerálódjanak!

Magyar embertársaitokat biztatjátok, hogy menjenek bele a Magyar vér fertözésébe?

A második világháború után a Svéd állam kapkodott a tüdö és egyéb szervi betegséggel küzdö emberekért. Azokért akik más országoknak nem kellettek.

Miért? -Mert nagy mértékben kezdett eluralkodni a degeneráció az országban.

Miért? -Mert engedték a másod unokatestvérek közötti házasodást.Aztán az elsö unokatesókét is aztán a családon belüli gyermeknemzést is elnézték!

Igaz, nem egyik napról a másikra, de pár száz év alatt súlyos problémává vált a rengeteg magatehetetlen vagy gyogykósan született kisgyerek...

Soha ne engedjétek be közénk ennek a lehetöségét! Mi most amúgy is rossz helyzetben vagyunk, ne rontsuk tovább, inkább azon kellene morfondirozni, hogy az országot hogyan tudnák a kezükbe venni a fiatalok, hisz ÖK (Ti, -mi vagyunk) a jövö!!!!

2009. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Aha értlek akkor most mit csináljak???? Ne fekugyek le vele??? De szeretem nagyon és o is szeret engem!!!!!!!!!!!
2009. aug. 25. 10:21
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor legyetek nyugodtan együtt. A másod unokatesó már nem számít vérfertőzésnek.

Különben sem tiltja a törvény, hogy másodunokatestvérrel házasodj. Ha pedig szeretnétek kisbabát, akkor csináltassatok előtte genetikai vizsgálatot a baba érdekében.

2009. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ne, ne feküdj le vele! (szerintem! -és semmi közöm hozzá, ha nem igy döntenél, csak jó tanács!)

A családodat nem tudod megválogatni, viszont sokkal inkább bemocskolódtok, mint amennyire szerethetnétek valaha egymást. Van, akinek nem okoz problémát az ilyen párkapcsolat (pillanatnyilag).

Szerintem van még idöd. Mindenki számára el van készitve a legideálisabb ember. Gondold át, hogy tényleg Ö az igazi? Mert ha morzsányi kétséged van, vagy picit meginogtál már, akkor jobb, ha megmarad a három lépés távolság.

Hagyd meg Öt tisztán!

2009. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!