Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így családom normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így családom normális életem? Szeretője vagyok egy embernek.

Figyelt kérdés
aki jól bánik velem, és az évek alatt elkezdtem egy társadalmi körbe tartozni. Lett nívósnak tűnő életem kocsim,fizette az albérletet.Igen ám de ez csak a látszat. Szeretnék kilépni ebből a helyzetből, de nincs tudásom fogalmam sincs merre menjek merre induljak tovább, mert mindenkit elveszítenék ha kiderülne hogy amugy buta vagyok és csoró. Tudom milyen mikor bántják az embert tudom. Mikor kinézik, kinevetik. Most ettől megóv ez a helyzet,csak nem akarom tovább. A tanuláshoz sajnos buta vagyok tényleg próbáltam de egy többoldalas fogalmazást nem tudok megírni rendesen. :( 26 éves lány vagyok amúgy. Borzasztó ez hogy nem tartozom igazán sehova, se lelkileg, se szellemileg, se anyagilag.
2012. dec. 21. 09:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed és képzeld el, hogy szeretnél élni 10 év múlva? Van még helye a gazdádnak ebben a jövőképben? Ha igen, akkor tedd túl magad a kétségeken és élvezd a pénzt. Ha nem, akkor lépni kell.
2012. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Sajat csapdadba estel: a kepzelt jo miatt eladtad magad ... tetszik nem tetszik, qrva vagy.


Ne akarj mas tarsadalmi osztalyhoz tartozni, amugy sem fogadnak be soha. Valositsd meg MAGAD, probalj sikereket elerni az eletben es majd a mas tarsadalmi osztalyba tartozok fogjak keresni a kapcsolatot Veled.


De most egyelore csak qrva vagy! Ne rinyalj, a Te valasztasod.

2012. dec. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Adok Neked fözökanalat meg egy jo "ruhát" ... majd vegigmegy rajtad az osszes baratom, ezzel be is fogadnak a tarsasagi eletunkbe ... es ha meg magadat is megakarod valositani, akkor irany a szemetegeto ... ott aztan megvalosulhatsz :)
2012. dec. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

A gonosz válaszok rosszindulatot tükröznek. Hiszen semmi hasznos nincs is bennük csak bántó szándék,annak meg mi értelme ??

Arra rájöttem hogy az élet nem fekete és fehér, és mégha prostituálódtam is lehetek értékes ember. Ez egy élethelyzet. NAGYON köszönöm azoknak akik tanácsot adtak és volt bennük kedvesség. Elindulok egy másik úton. Köszönöm.

2012. dec. 22. 07:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!