Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így családom normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így családom normális életem? Szeretője vagyok egy embernek.

Figyelt kérdés
aki jól bánik velem, és az évek alatt elkezdtem egy társadalmi körbe tartozni. Lett nívósnak tűnő életem kocsim,fizette az albérletet.Igen ám de ez csak a látszat. Szeretnék kilépni ebből a helyzetből, de nincs tudásom fogalmam sincs merre menjek merre induljak tovább, mert mindenkit elveszítenék ha kiderülne hogy amugy buta vagyok és csoró. Tudom milyen mikor bántják az embert tudom. Mikor kinézik, kinevetik. Most ettől megóv ez a helyzet,csak nem akarom tovább. A tanuláshoz sajnos buta vagyok tényleg próbáltam de egy többoldalas fogalmazást nem tudok megírni rendesen. :( 26 éves lány vagyok amúgy. Borzasztó ez hogy nem tartozom igazán sehova, se lelkileg, se szellemileg, se anyagilag.
2012. dec. 21. 09:10
1 2 3 4
 1/34 Quorra ***** válasza:
59%
Sząrügy
2012. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Ne ijedj meg, de az általad említett társadalmi kör pontosan tudja, hogy eladtad magad, hogy megalázható, kicserélhető ember vagy, hogy önerőből nem értél el semmit, hogy csak üzlet vagy a szponzorodnak, ezért holtbiztos, hogy jelenleg is lenéznek, butának tartanak és kinevetnek a hátad mögött. Ennyi erőval akár élhetnél másképpen is, úgy, hogy a szüleid, a leendő gyereked büszke lehessen rád, mert jelenleg biztosan csak szégyenfolt vagy a családodnak.
2012. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

a 'szeretőm' a család Bartája volt, a családra nem számithatok.

Ő már évek óta mellettem van anaygilag, érzelmileg, mégis megfulladok lassan. És ne mondjátok h olyan könnyű életkörnyezetet váltani, tudom milyen a kiszolgáltatott lét.minden értelemben. sajnos :(

2012. dec. 21. 09:24
 4/34 wartburg353s ***** válasza:
52%
Így nem nagyon lesz normális életed. De az újrakezdés pont arról szól, hogy szakítasz az eddigi dolgokkal. Keress munkát, ami független a szeretődtől. Aztán kereshetsz másik albérletet. Másik párkapcsolatot. Rendben van, hogy egy csomó dologról le kell majd mondanod, és sok ember kikerül az életedből, de kapsz is helyette egy csomó mindent, pl önbecsülést, jövőképet, vágyakat, és új ismerősöket, szerelmet, stb.
2012. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
és igen ..borzasztóan meg vagyok ijedve és kétségbe vagyok esve!! :( azt nem irtam ,de volt próbálkozásom azonban a munka helyeimről elküldtek mert kiderült semmihez se értek .Hogy lehet ebből kilépni ? ebből a helyzetből ?
2012. dec. 21. 09:30
 6/34 anonim ***** válasza:
van egy 1,5 éves kislányod is?
2012. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Autód van, akkor jogosítványt is le kellett tenni elvileg, annyira buta akkor meg még sem lehetsz, hogy nagyon súlyos legyen.
2012. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

jogosítványom van ,de azért is fizetve lett. (ennek ellenére jól vezetek, és szeretem is)

nincs kislányom.

2012. dec. 21. 09:35
 9/34 kilonit válasza:

Bocs ha bunkónak tűnök...de sehogy.

A világban csak az marad életben aki talpra esett, van tehetsége vagy ért dolgokhoz. Aki semmihez nem ért az sajnos képtelen a kitörésre, vagy legalábbis nem azonnal.

A helyedben én megpróbálnám fejleszteni a tudásom, majd elindulni valamerre, ahogy mondod el lát téged az illető mindennel. Mért nem fordítod ezt a "mindent" saját magad fejlesztésére? oké buta vagy meg stb (ahogy te mondod) de szerintem a világon nincs olyan ember aki már úgy született hogy mindenhez ért.

Mindent egybe véve ..most nem tudsz szabadulni, tanulj 1-2-3 éven keresztül, fejleszd magad, és akkor el tudsz szabadulni

2012. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Írok üzenetet kérdező ha nem gond.
2012. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!