Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így családom normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így családom normális életem? Szeretője vagyok egy embernek.

Figyelt kérdés
aki jól bánik velem, és az évek alatt elkezdtem egy társadalmi körbe tartozni. Lett nívósnak tűnő életem kocsim,fizette az albérletet.Igen ám de ez csak a látszat. Szeretnék kilépni ebből a helyzetből, de nincs tudásom fogalmam sincs merre menjek merre induljak tovább, mert mindenkit elveszítenék ha kiderülne hogy amugy buta vagyok és csoró. Tudom milyen mikor bántják az embert tudom. Mikor kinézik, kinevetik. Most ettől megóv ez a helyzet,csak nem akarom tovább. A tanuláshoz sajnos buta vagyok tényleg próbáltam de egy többoldalas fogalmazást nem tudok megírni rendesen. :( 26 éves lány vagyok amúgy. Borzasztó ez hogy nem tartozom igazán sehova, se lelkileg, se szellemileg, se anyagilag.
2012. dec. 21. 09:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%

Háát babyke erre csak annyit tudok mondani, hogy mindennek a fonákját írtad le-ami a valóság, és ami megtörtént:DD


Most képzeld milyen kommenteket kapnál ha az igazat írtad volna le arról a személyről(akinek magad szerepébe próbáltad beállítani) akit ezerrel gyűlölsz, féltékeny vagy rá, mert 1000x különb nálad.

2012. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen lány ismerősöm, szintén 26 éves, szintén hülye sok mindenhez mint te, van párja aki mindent fizet neki az albérletet ésatöbbi, és a csajnak aki a szeretője az valóban a család egyik legjobb barátja is.


Erről tudnék mesélni , hogy nála milyen is a helyzet hogyan is alakulnak a dolgok de az nem hiszem h érdekel.


De csupán annyiban tér el az egész közted és közte h van egy kislánya.

2012. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Valami iskolai végzettséged azért csak van, amivel lehet valamit kezdeni.
2012. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
11 ne haragudj, ezt nem értem, de tényleg..
2012. dec. 21. 09:41
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék kilépni ebből a helyzetből, de nincs tudásom fogalmam sincs merre menjek merre induljak tovább, mert mindenkit elveszítenék ha kiderülne hogy amugy buta vagyok és csoró"


Pedig sürgősen kezdj valamit magaddal, mert esélyes, hogy a fickó, akitől jelenleg mindent megkapsz anyagilag, hamarosan lecserél téged egy fiatalabbra, aki szebb, vagy akár csak az újdonság varázsa miatt. Tudod pénzéhes cafkákból rengeteg van, nem fog téged 30-40 éves korodban is kitartani.

2012. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

a kérdésedből egyébként nem egészen egyértelmű, hogy...

A szeretőd tart e el, és van párod mellette?? mert hivatalosan szeretője annak van akinek van mellette párja is.

2012. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
érettségim van semmi több. fizette volna a fősulit de nem ment sajnos, égül ő mondta inkább hagyjuk.
2012. dec. 21. 09:42
 18/34 anonim ***** válasza:

14


Pontosan érted:DD Nem véletlenül nem írod le valósan, hanem mindent a fonákján.

2012. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Szomorú a helyzet, de ami abszolút meglepő, hogy ezt ide kiírod és gondolom a kritikákat saját magadról őszintén írtad, tehát így is gondolod őket. Nem sokan ismerik be ezeket a dolgokat saját maguknak. Nem tudom, ilyen helyzetben mi a teendő. Minden esetre még fiatal vagy és van előtted lehetőség. Sok szerencsét bármihez, amibe belekezdesz :)
2012. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

kitétel hogy nem lehet senkim ,tehát nincs.

11 tévedsz ,nem gyűlölök senkit egyedül magamat mikor végképp kilátástalan. a helyzetet pedig utálom..

2012. dec. 21. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!