Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal,találkoztunk párszor.Nagyon nagyon aranyos és már csak egy hajszálon múlt hogy összejöjjük.De meglátott a volt barátnője együtt,féltékeny lett és mindenráon vissza akarja szerezni.Ami sikerült is neki.Tudom hogy a lány nem szereti csak azrt jött vele össze megint mert mást nem talált és féltékeny lett.Tudom,hogy megint fájdalmat fog okozni neki.A srác ettől függetlenül sokat foglalkozik vele.mondta hogy találkozhatunk és hogy fontos vagyok neki.De tett egy ígéretet a lánynak amit nem akar megszegni.HOgyan tudnám elérni hogy engem szeressen.Valahogy minden srác így van velem hogy nem tud szeretni.El vagyok keseredve,tényleg senkinek nem kellek.minden barátnőmnek van pasija csak nekem nincs.hogyan tudnám megszivatni a lányt,úgy hogy a fiút se veszítsem el?
2012. dec. 21. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
keress mást.
2012. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"hogyan tudnám megszívatni a lányt,úgy hogy a fiút se veszítsem el?"


Sehogy, meg ha eszed van nem kezdesz ilyenfajta játékban.

Neked tett bármiféle ígéretet ez az ember?egyáltalán tudja, hogy vonzódsz hozzá?

2012. dec. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!