Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj, aki totál belém zúgott még pár hónappal ez előtt, de nem lett belőle semmi, mert határozatlan voltam. Habár 1,5 hétig szinte minden nap találkoztunk képtelen voltam megcsókolni előző rossz tapasztalatok miatt. 2 hétig adta a jeleket amiket fel is fogtam, de a csók nem ment, gondolom ezt megunta s utána elhidegült, bókjaimat nem fogadta, nem keresett annyit, kezét hamarabb elrántotta mikor megfogtam. Hogy tudnám visszaszerezni, ha egyáltalán lehet? azóta próbálok határozottabb lenni.
2012. dec. 19. 15:16
 1/2 okoska31 ***** válasza:

most jönne be nála az a gondolat, hogy a ló nem volt jó neked, akkor jó lesz a szamár is.


márpedig egyik csaj sem szamár - legalább is nem akar az lenni.


úgyhogy szerintem ez a hajó messze úszott....

2012. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerinted a te hibád? Attól még hogy nem csókoltad meg, szerintem nem áll meg a világ. Ha elkezd máshogy viselkedni akkor ne is várja hogy te így közeledj felé, szerintem nem érdekled. Ha tetszenél neki várt volna, és nem lesz furcsa mert nem smárolod le rögtön!
2012. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!